Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Sevgili İçin Hediye Kitaplar

Hediye edilecek kitaplar zamanın ötesinde ve derin manalar içeren hediye seçimleridir. Sohbet başlatır muhabbeti ilerletir ve karşılıklı kaliteli bir ilişkinin temelini sağlamlaştırır. Özellikle gerçek bir kitap dostu için kitaptan daha değerli hiçbir hediye yoktur. Birine kitap hediye etmek türlü türlü manalara gelir. Sevgiliye alınabilecek en iyi hediyelerden biri olan kitaplar birçok kişi için pahalı hediyelerden çok daha kıymetli çok daha manalı ve mutluluk veren hediyelerdir. En sevdiği yazarın bir kitabını alarak onu çok mutlu edeceğiniz gibi okumaktan zevk alacağını bildiğiniz bir kitabı seçerek onu ne kadar iyi tanıdığınızı dile getirebilirsiniz.

Sevgiliye hediye kitap alma jestini ve inceliğini yapabilmek için onu iyi tanıyor olmak gerekir. Çünkü kitap hediye almak işi, kişi ve zevkleri düşünelerek gerçekleştirilir. Onu düşünüp alındığı hissettirilerek verilen kitaplar gerçekten çok şık bir hediyedir ve bir ömür unutulmaz.

Sevgiliye Alınacak Kitaplar

Sevgiliye kitap hediye etmek onu ne kadar önemsediğinizi duygu ve düşüncelerine değer verdiğinizi göstermenin yanı sıra ne kadar çok ortak yönümüz olduğunu vurgulamanın da bir yoludur. Ona ben bu kitabı okuyup çok sevdim senin de seveceğine inanıyorum diyerek hediye edilen bir kitap iki aşık arasındaki bağı çok daha farklı bir noktaya taşıyabilir. Aynı kitabı okumak, ardından o kitabın kritiğini birlikte yapmak, ilişkinin çok farklı bir notasını yakalamanızı sağlar.

Hediye edilecek kitaplar seçilirken sevdiğiniz kişinin ilgi alanlarının yanı sıra sevdiğiniz kişiye taşıdığınız yansıtması da önemlidir. Bazı kitaplar vardır ki okuyucusu ile çok ayrı bir bağ kurar. Biz bu kitaplara başucu kitabı deriz ve her ihtiyaç duyduğumuzda ilk el uzattığımız kitaplar bunlar olur. Uykumuz kaçtığında, mutlu olduğumuzda, zor günlerden geçtiğimizde; kısacası kendimizi her açmak istediğimizde bu kitaplar yol göstericimiz olurlar. Sevgiliye kitap hediye ederken seçilebilecek kitaplar arasında yer alan başucu kitapları, okumaktan bıkılmayan ve kendimiz hakkında ipuçları veren kitaplardır. Kimileri için küçük Prens, kimileri için Kürk Mantolu Madonna kimileri için de Bilinmeyen Adanın Öyküsü başucu kitapları içerisinde yer alır.

Hayatınızda iz bırakan ve sevgilinizin de okumasını isteyeceğiniz eserler sevgiliye alınacak kitap çeşitleri içerisinde yer alır. Kelimelerinde kendinizi bulduğunuz sizi sizden iyi anlatan kitaplardır bunlar. Bu kitaplar ile kelimelere dökmekte güçlük çektiğiniz tüm duygu ve düşüncelerinizi, arzularınızı, benliğinize sevginize ifade edebilirsiniz. Derin hislerinizi vurgulayabilir, açığa vurmaktan çekindiğiniz özelliklerinizi gösterebilirsiniz.

Çiçeksepeti kitap kategorisi içerisinden en çok okunan yazarların yüzlerce kitabını bulabilir, sevgiliniz için dilediğiniz kitapları hediye olarak satın alabilirsiniz. Bunların yanında kitap, bardak ve çeşitli hediyeler ile hazırlanan şık sevgiliye hediye kutuları gibi alternatifleri de değerlendirebilirsiniz. Sevgilinizin okuma zevklerine hitap eden kitaplar içerisinden macera romanlarından biyografilere, tarih kitaplarından kişisel gelişim kitaplarına, gezi kitaplarına ve şiir kitaplarına uzanan sonsuz hediye içerisinden hediyenizi seçebilirsiniz.