İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Sevgililer Günü Temalı Meyve Sepeti Ürünleri

Sevgiliniz için hem sağlıklı hem lezzetli hem de çok şık bir Sevgililer Günü hediyesi önerimiz var. Tasarımları ile en şık çiçek aranjmanlarını aratmayan ve lezzetleri ile dillere destan meyve sepetleri, Sevgililer Günü için seçebileceğiniz en güzel hediyelerden biri! Özellikle hediye seçiminde kararsız kaldıysanız ya da sevgilinize göndereceğiniz çiçeği bir lezzet şölenine dönüştürmek içstiyorsanız Sevgililer Günü, meyve sepeti göndermek için kusursuz bir gündür.

Frambuazlı, bitter, beyaz ya da sütlü leziz çikolatalarla kaplanan çilek, portakal, elma, ananas, üzüm, armut ve çeşitli meyvelerin bir araya gelerek tasarlandığı meyve sepetleri, farklı sunumlar ile hazırlanıyor. Şık hasır sepetlerin, farklı şekillerde platformların veya saksıların içerisinde sunulan bu meyve sepetlerinin yanında farklı modellerde kupa bardaklar içerisinde hazırlanan mini aranjmanlar da sevgiliniz için tercih edebileceğiniz 14 Şubat'a özel meyve sepeti aranjmanları arasında yer alıyor.

Kekler, kurabiyeler ve truflar ile birlikte tasarlanan ya da yalnızca meyvelerin bir araya getirildiği Sevgililer Günü için meyve sepeti çeşitlerine bu sayfa üzerinden anında erişebilir ve yalnızca birkaç dakika içerisinde siparişinizi verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.