Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Sevgiliye Peluş Ayı

Sevgiliniz için peluş oyuncak almak istiyorsanız, farklı boy-ebat seçenekleriyle, yüzlerce peluş hayvan ÇiçekSepet'inde. Özellikle büyük boy peluşlar için, 200cm'ye kadar olan Peluş Ayı modelleri sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Ne kadar büyürsek büyüyelim, yaşımız kaç olursa olsun içimizdeki çocuk asla büyümüyor ve peluş oyuncakların cazibesi hiçbir zaman bitmiyor. Siz de içindeki çocuğu mutlu etmek istediğiniz sevgiliniz için Sevgililer Günü hediyesi arayışındaysanız sevimli peluş oyuncakları tercih edebilirsiniz.

Sevgililer Günü Peluş Ayı Çeşitleri

En sevilen peluş oyuncaklardan biri olan ayıcıklar, özellikle kadınların küçüklüklerinden beri en sevdikleri sürprizlerden biri olmuştur. Bu sebeple hediye denildiği zaman ilk akla gelenlerden biridir sevgiliye peluş ayı vermek. ÇiçekSepeti’nde kucağına sığmayacak boyutlarda veya sevgilinizin sarılıp uyuyabileceği boyutlarda yüzlerce peluş ayı modeli yer almaktadır. 14 şubat için büyük peluş ayı ya da küçük boyutlarda bir ayıcık tercih arıyorsanız, bu sayfa üzerinden dilediğiniz sevgililer günü ayıcık çeşitlerini hediye etmek için kolayca bulabilirsiniz.

Beyaz, pembe, mor, kahverengi ve daha birçok farklı renkte seçenekleri bulunan ayıcıkların aynı zamanda bazıları sevgiliniz ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafınızın olduğu tişörtlerden giyiyor! Yalnızca ayıcık da değil, sevgilinizi çok mutlu edecek sevimli oyuncakların olduğu bu sayfadan aynı zamanda maymun, eşek, kuzu, panda, kedi, kurbağa, unicorn, civciv ve çeşitli peluş oyuncaklara da erişebilirsiniz. Sevgiliye peluş ayıcık çeşitleri en güzel seçeneklerle sizi bekliyor!

Romantik kart mesajları için aşağıdaki sayfalarımıza göz atabilirsiniz: