Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Sevgililer Günü Kolye & Takı Modelleri (14 Şubat'a Özel)

Sevgililer Günü’nün en sevilen ve en çok tercih edilen hediyelerinden olan takılar, hem kadınlar hem de erkekler için hediye olarak satın alınabilen sürprizlerdir. Kullanışlı olmalarının yanında duygulara da hitap eden bu ürünler sayesinde sevgilinize olan hislerinizi daima hatırlatabilirsiniz. Sevgiliye takı almak demek ona sürekli yanında taşıyacağı bir hediye vermek demektir. Gün içinde aniden görüp de gülümseyeceği, sizi anımsatacak bir hediye sunmaktır. Aşkı en yoğun hissettiren gün olan Sevgililer Günü için özel hazırlanan Sevgililer Günü kolye modelleri, ÇiçekSepeti’nde sizler için bir araya getirildi.

Romantik günler için hediye seçmekte zorlanıyorsanız takılar kurtarıcınız olabilir. Sevgililer Günü kolye çeşitleri, yüzük, küpe, bileklik, halhal ve daha birçok takı altın, gümüş veya kaplama malzemeler ile tamamlanıyor. Değerli taşlar, boncuklar ve motifler ile hazırlanan bu Sevgililer Günü takı çeşitleri içinde aşkınızı anlatan bir modeli kolayca bulabilirsiniz. Sevgililer Günü hediyesi kolye almak isteyenlerdenseniz yüzlerce alternatifi bu sayfa içerisinden inceleyebilir, anında siparişinizi verebilirsiniz. Dilerseniz ona kendi elleriniz ile vermek için evinize teslim edilecek şekilde siparişinizi planlayabilir, dilerseniz sevgilinizin adresine doğrudan gönderebilirsiniz.

Sevgiliye alınacak kolyeler içerisinde en çok tercih edilen modeller arasında kalp şekilli kolyeler, melek kanadı, papatya, kar tanesi, yaprak motifleri, kelebek, yonca, nazar boncuğu gibi şekiller ile hazırlanan kolyeler yer alır. Kişiye özel detaylar ile hazırlanan, üzerinde isim ve tarih gibi aşkınızı yansıtan detaylar yer alan kolyeler de 14 Şubat kolye modelleri içerisinde yer almaktadır. Tüm bunlara ek olarak inci, zümrüt, pırlanta gibi değerli taşlar ile hazırlanan Sevgililer Günü’ne özel kolyeler ve takı setleri de ÇiçekSepeti’nde sizi bekleyen ürünlerden bazılarıdır.

Sevgiliye kolye dışında hediye edilebilecek takılardan bir diğeri ise bilekliklerdir. Sevgiliye bileklik seçerken onun zevklerine hitap edecek modelleri inceleyebilir, çeşitli taşlar ile tamamlanan, farklı materyaller ile hazırlanan ve metin eklenebilen bileklik çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Farklı kesim taşlar ile tamamlanan yüzükler ve tüm bu takıların bir arada bulunduğu setleri de bu sayfada bulabilirsiniz.

Sevgiliniz için yıllarca saklanacak ve her kullanıldığında sizi anımsatacak bir hediye vermek istiyorsanız, takı hediyeleri sizin için doğru bir tercihtir. Her zevke ve bütçeye hitap eden binlerce takı alternatifini ÇiçekSepeti’nden sipariş verebilir, sevgilinize çok yakışacak ve onu çok mutlu edecek bir hediye ile ona sürprizinizi sunabilirsiniz.