Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Sevgiliye Tesbih Hediye

Bir erkeğin günlük hayatta en çok tercih ettiği aksesuarlar arasında tespih gelir. Hem manevi olarak hem de aksesuar anlamında oldukça anlamlı bir ürün olan tespihler, erkeklerin almaktan en çok mutluluk duydukları hediyelerdendir. Siz de gerek özel günlerde gerekse sıradan anlarda sevgilinizi mutlu etmek istiyorsanız, tespih çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Kaliteli taştan üretilen ve kullanımı kolay olan tespih çeşitleri, şimdi Çiçeksepeti’nde sizi bekliyor! Sevgiliye tesbih hediye etmek isteyen herkes, Çiçeksepeti’nde buluşuyor! Beğendiğiniz tespih modelini sepetinize ekleyerek dakikalar içinde satın alabilir ve sevgilinizi mutlu edebilirsiniz!

Kişiye Özel Olarak Hazırlanan Sevgiliye Tesbih Hediye Çeşitleri Çiçeksepeti’nde!

Son dönemde birçok aksesuar gibi tespihler de kişiye özel olarak hazırlanıyor. Böylece hediye edeceğiniz tespihin manevi değeri de artıyor. Sevgiliye tesbih hediye etmek isteyen ama aynı zamanda klasik bir tesbih almak istemeyen herkes, kişiselleştirilebilir bu ürünleri tercih ediyor. Genellikle tespih taşlarının üzerine herhangi bir isim ya da harf eklenmiyor. Çünkü doğal taşlar oldukça hassas olabiliyor. Bu nedenle tespihlerdeki püskül uçlarına harf ya da isim eklenebiliyor. Sadece isim değil; Türk bayrağı, kurt, yıldız gibi farklı figürler de püskül ucu olarak eklenebiliyor. Çiçeksepeti’nde yer alan kişiye özel sevgiliye tesbih hediye çeşitleri, şimdi sizi bekliyor! Siz de beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyerek sevgiliniz için kişiselleştirebilir ve en sıradan tespihi bile vazgeçilmez bir ürün haline getirebilirsiniz.

Tespih Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Her aksesuar seçiminde olduğu gibi, tespih seçerken de dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunuyor. Siz de bu noktalara dikkat ederek sevgiliniz için en doğru tespihi satın alabilirsiniz.

  • Her tespih; taş, başlık, püskül ve imameden oluşur. Alacağınız tespihte de tüm bu parçaların olmasına dikkat etmelisiniz.
  • Bir tespihin kolay bir şekilde çekilmesi ve ele tam oturması için kullanılan taşların eşit boyda ve aynı tipte olması önemlidir. Tespih satın alırken taşların aynı olmasına dikkat etmelisiniz.
  • Eğer kaliteli bir tespih almak istiyorsanız, taşlarının cinsini bilmeniz gerekir. Kullanılan malzeme ve taşlar ne kadar kaliteliyse, tespih de o kadar uzun ömürlü olur.
  • Seçtiğiniz tespihin taşlarının delikleri ince olmalıdır. Aksi halde tespih çekerken senkronize olmanız zorlaşır.
  • Tespihteki taşlar kadar, diğer parçalar da önemlidir. Bir tespihin bütününü birbiri ile uyumlu olması gerekir. Özellikle parçaların renkleri ve boyutları da uygun olmalıdır.
  • Tespihin imamesinin, tespihin tam ortasında konumlandırılmış olması gerekir. İmameyi tuttuğunuzda her iki yana da sıralı taşları görebilirsiniz.

Yukarıda yazılan tüm noktalara dikkat ederek, sevgiliye tesbih hediye edebilirsiniz! İsterseniz özel bir günde, isterseniz sıradan günlerde tercihinizi tespihten yana kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz tespih çeşitlerini Çiçeksepeti’nde bulabilir ve dakikalar içinde satın alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Sevgiliye Tesbih Çeşitleri Şimdi Çiçeksepeti’nde!

Bir tespihin fiyatını belirleyen en önemli şey, kullanılan malzemelerin kalitesidir. Oltu taşı, akik, oniks, ametist, kaplan gözü, kehribar, sedef, mercan gibi doğal taşlar ile hazırlanan tespihler kadar; altın ve gümüş ile hazırlanan tespihler de büyük beğeni topluyor. Özellikle taşlarında kullanılan malzeme, bir tespihin fiyatını doğrudan belirleyebiliyor. Buna ek olarak kullanılan imame ya da püsküllerin kalitesi de, tespih fiyatlarını etkiliyor. Çiçeksepeti’nde uygun fiyatlı ve bütçe dostu tespih modellerini bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek sevgiliye tesbih hediye edebilirsiniz!