Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Sevgililer Günü için İdeal Seçim: Sevgili Yastığı

Yılın en çok beklenen ve sevilen özel günü olan Sevgililer Günü, çiftlerin birbirlerine sevgilerini göstermek ve mutluluklarını taçlandırmak için hediye verdikleri bir gündür. Bu özel gün nedeniyle hediye verip almak oldukça anlamlı hale gelmiştir. Sizin için özel olan ve her zaman yanınızda yer alan sevdiğinize teşekkür etmek, onunla olan güzel anılarınızı hatırlamak, birlikte güzel günler görme dileğinizi iletmek için bir hediye aramaya başladıysanız, birçok seçeneği Çiçeksepeti’nde bulabilirsiniz.

Hediye arayışında sevdiğiniz kişinin özelliklerine, sevdiği şeylere, yapmaktan keyif aldığı aktivitelere odaklanmanız hediye bulmanızı daha kolay bir hale getirecektir. Sevgili yastığı veya sevgiliye yastık hediye etmek son dönemde iyiden iyiye artan bir durumdur. Birlikte vakit geçirmeyi çok sevdiğiniz o özel kişiye özel olarak hazırlanan bir yastık hediye ederek birlikte yaptığınız her şeyden aldığınız hazzı anlatabilirsiniz. Sevgiliye özel yastık seçenekleri farklı alternatiflerle sunulmaktadır ve birçok farklı çeşidi bulunmaktadır.

Sevgiliye Yastık Hediyesi Çeşitleri

Sevgililer Günü özelinde eğer yastık hediye etmeye karar verdiyseniz, bu hediyeyi tek başına veya birkaç parça ürünle birlikte verebilirsiniz. Genelde sevgili yastıkları, yanında özel birkaç parça hediyenin de var olduğu hediye setleriyle birlikte sunulmaktadır. Tabii ki tek başına da oldukça anlamlı olan bu hediyenin asıl özgünlüğü kişiselleştirebilir olmasıdır.

Günümüzdeki kaliteli baskı teknolojisi sayesinde yastık üzerine fotoğraf, söz, emoji gibi birçok şekilde baskı yapılabilmektedir. Seçtiğiniz yastık modelinin üzerine birlikte güzel bir fotoğrafınızı bastırabileceğiniz gibi özel bir anı veya sevgilinizin çok sevdiği bir kareyi de bastırabilirsiniz.

Örneğin; birlikte ilk izlediğiniz filmden bir kare veya sevgilinizin çok sevdiği bir film repliğinin tam olarak söylendiği anı yastık üzerinde kullanarak ona unutulmaz bir hediye verebilirsiniz. Ayrıca sevgiliye yastık hediye etmek birlikte yaptığınız aktivitelerden aldığınız keyfi göstermenin de bir yoludur. Dekoratif olarak oldukça şık duran yastık seçeneklerini yaşam alanında, ofiste, iş yerinde veya masa üzerinde bile rahatlıkla konumlandırabilirsiniz.

Sevgiliye hediye yastık, kare veya dikdörtgen formunda olabileceği gibi sevgilinizin sevdiği cisimlerin formunda da olabilir. Avokado yastık, elma yastık, panda yastık, fil yastık gibi birçok seçenek arasından seçim yaparak sevgilinize tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz. Seçtiğiniz figürün sizin için özel bir anlamı olması hediyenizi çok daha anlamlı hale getirecektir.

Sevgililer Günü hediyesi yastık olmasının bir diğer avantajı da yastığın size büyük bir kullanım alanı sunmasıdır. Beyaz yastık üzerinde birçok farklı baskı ve şekli kişiselleştirme seçenekleri sayesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu sayede hediyenizdeki tek sınır hayal gücünün haline gelir ve birçok farklı şekilde yastık hediyesi verebilirsiniz.

Sevgili Yastığı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her hediye seçiminde olduğu gibi yastık hediyesinde de bazı konulara dikkat etmeniz, hediyenizin daha güzel olmasına yardımcı olur. Öncelikle hediyenizi seçerken kişiselleştirebilir bir modele yönelmeniz, hediyenizin benzersiz olmasına vesile olur. Hediye yastık üzerine isim, tarih, sizin için özel bir anın fotoğrafı, güzel bir söz, birlikte izlediğiniz bir filmin karesi, bir şarkı sözü gibi aklınıza gelebilecek her şeyi bastırabilirsiniz.

Bunun dışında yastığın boyutuna dikkat etmeniz gerekir. Dekoratif bir kullanım için yastığın çok büyük olmaması ve konumlandırıldığı yere uygun bir görüntü sunması gerekir. Bu nedenle dekoratif bir model seçerek hediyenizin her alanda rahatlıkla kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Seçtiğiniz yastığın kir tutmayan kumaştan olması ve temizliğinin rahat yapılabilmesi önemlidir. Baskı kalitesi ise dikkat edilmesi gereken bir diğer konudur. Yıkama veya kullanımla baskının silinip, hasar görmemesi için kaliteli baskı tekniği kullanılan modelleri tercih etmelisiniz.

Sevgililer Günü yastık hediyesi ve binlerce farklı hediye çeşidi özel kampanyalarla Çiçeksepeti’nde! Sevgililer Günü hediyelerini indirimle almak için mobil uygulamayı indirerek bildirimleri açmayı unutmayın.