Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Seyahat Çantası

Seyahat çantaları, farklı modelleri, renkleri ve ebatları ile tatillerde ve iş gezilerinde en büyük yardımcınız olmaya devam ediyor. Değişik seyahat çantası çeşitleri arasından; farklı boy valizler, hurç şeklinde el çantaları ve sırt çantaları öne çıkıyor. Dilediğiniz boy ve renkte seyahat çantaları arasında ihtiyaçlarınıza uygun seçenekleri bulabilirsiniz. Özellikle valiz setleri fonksiyonel tasarımı ve şık görüntüleri ile dikkat çekiyor. 2’li, 3’lü, tekli ve kabin boy şeklinde farklı ebatlarda valizler kullanım kolaylığı sağlıyor. Kabin boy şeklinde daha küçük tasarımlı seyahat çantaları uçak yolculuklarında bagaj beklemek istemediğiniz durumlarda en büyük yardımcınız oluyor. Özellikle kısa süreli iş seyahatlerinde bu tip çantalar sıklıkla tercih ediliyor. Kalabalık aileler için ise büyük boyutlu valizler daha kullanışlı oluyor. Modern ve şık pek çok tarzda sizlerin beğenisine sunulan seyahat çantaları ergonomik olarak da rahat etmeniz için özel olarak tasarlanıyor. Siz de en iyi seyahat çantası seçeneklerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

En Uygun Seyahat Çantası Modelleri

Her ihtiyacınıza uygun ürünlerin yer aldığı ÇiçekSepeti’nde sizlere sunulan ucuz seyahat çantaları, özelliklerine ve büyüklüklerine göre farklı fiyatlandırılıyor. En çok tercih edilen seyahat çantaları modelleri arasında el çantaları da öne çıkıyor. Farklı özelliklere sahip kumaşlarla üretilen ve spor çantası da olabilen el çantalarının kullanım alanları oldukça çeşitli. Unisex olarak tasarlanan ürünler her yaşa uygun. Aynı şekilde çok tercih edilen seyahat çantası modellerinden birisi de sırt çantaları oluyor. Farklı ebatları ile dikkat çeken modeller pratik bir kullanım sağlıyor. Dağcı tipi sırt çantaları ise geniş iç hacmi ile pek çok eşyayı içine alabiliyor. Bu çantaları el bagajı olarak da kullanılabilirsiniz. Büyük boyutlu dağcı tipi sırt çantaları körüklü ve su geçirmez olarak tasarlanıyor. Böylece seyahatlerinizde gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Kullanışlı Seyahat Çantası Özellikleri

Seyahat çantası seçerken görüntülerinin yanı sıra kullanılan malzemenin kalitesi de önemli. Kırılma, bükülme, çatlama gibi sorunlara karşı sağlam materyallerden üretilen seyahat çantaları tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Bu tarzda ürünler arasında valiz tipleri öne çıkıyor %100 ABS hammaddeden üretilen valiz modelleri dayanıklı yapısı ile her anınızda yanınızda. Valiz modelleri seyahat çantaları arasında en çok tercih edilen çeşitler arasında yer alıyor. Boy boy ve çok çeşitli renk seçenekleri ile hem göze hitap ediyor hem de tatilinizi daha konforlu hale getiriyor. 3’lü valiz seçeneklerinin içerisinde bir adet büyük boy valiz, bir adet el bagajı ve bir tane de küçük boy makyaj çantası yer alıyor. 2’li valiz setleri ise büyük boy ve kabin boy tipi seyahat çantalarından oluşuyor. Tekerlekli olarak tasarlanan valizleri kolaylıkla bir yerden bir yere taşıyabilirsiniz.

Seyahat Çantaları Kullanım Alanları

Tatillerde, iş gezilerinde ve spor aktivitelerinizde her daim yanınızda olan seyahat çantalarının çok farklı kullanım alanları mevcut. Sırt çantaları ve körüklü dağcı tipi sırt çantaları pratik bir şekilde eşyalarını taşımak isteyenlere hitap ediyor. Dağcılık, trekking, yürüyüş gibi aktivitelerde gönüş rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Spor ve şık pek çok farklı modeli bulunan sırt çantaları ise kısa seyahatlerde oldukça kullanışlı. Seyahat çantaları arasında kullanım alanı en geniş olan modellerden biri de hurç çantalar oluyor. Farklı ebatları bulunan bu çantalar hafif yapıları ile seyahatlerinizde kullanım kolaylığı sağlıyor. Alt bölümünde tekerlekleri bulunan hurç çantaları kullanmadığınız pratik bir şekilde katlayarak kaldırabilirsiniz. Kısa süreli iş seyahatlerinde ise bagaj tipi valizler ve çantaları tercih edebilirsiniz. Farklı boyları ve renkleri ile dikkat çeken seyahat çantalarına dilediğiniz zaman ÇiçekSepeti üzerinden satın alarak tatil keyfinizi doyasıya yaşayabilirsiniz.