Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Travel Sistem Bebek Arabası

Her geçen gün geliştirilen ve teknolojik imkanlardan faydalanılarak üretilen seyahat sistem bebek arabaları seyahat etmeyi ve dışarı çıkmayı çok daha kolay bir hale getirir. Ebeveynlere konfor; bebeklere ise huzurlu, rahat ve güvenilir bir alan yaratan bu ürünleri doğumdan itibaren kullanabilir, istediğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz. İleri teknoloji ile donatılan ucuz seyahat sistem bebek arabası modellerine ÇiçekSepeti ile tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Fonksiyonel Özelliklerle Donatılan Travel Sistem Bebek Arabaları

Seyahat tipi bebek arabası modelleri, ebeveynlerin hayatını kolaylaştıran ve bebeklere huzurlu anlar yaşatabilen pek çok özelliğe sahip olacak şekilde tasarlanır. Alüminyum malzemeden üretilen ve bir hayli hafif bir yapıya sahip olan ürünlerin paslanmaz gövdeleri uzun ömürlü bir kullanım sunar. Arabaların itme sapı ve yükseklik ayarlama gibi fonksiyonları farklı zeminlerde kullanıcıya büyük kolaylık sağlar. Böylece elleriniz ve kollarınız ağrımadan saatlerce bebek arabasını sürebilirsiniz. Ürün alternatifleri arasında fermuarlı ve deri kılıflı olan sapların çıkma özelliği de bulunur.

Seyahat sistem bebek arabası çeşitleri çift yönlü kullanıma uyumlu olabilmeleri ile de öne çıkar. Bu özellikle yolda giderken bebeğinizi görme şansına da sahip olabilirsiniz. Bu tip bebek arabası modellerinin oturma üniteleri çıkarak portbebe haline gelir. Çok fonksiyonlu olma özelliği ile bebekler kucakta, elde ya da sırtta taşınabilir.

Güvenli Kullanım Sunan Bebek Arabası Modelleri

Seyahat sistem araçlarda tam yatabilme ve ayarlanabilen sırt dayanağı da bulunur. Bebek arabalarının sahip olduğu bu özellik, bebeklerin ya da ebeveynlerin arzusuna göre farklı pozisyonlara girebilir. Böylece uykusu gelen bebeğiniz için bebek arabasını ister konforlu bir yatağa dönüştürebilir isterseniz de farklı eğim derecesine göre sırt ayarını yaparak mamasını yedirebilirsiniz.

Travel tip bebek arabası modelleri, bebeklerin arabada içerdiği süre boyunca güvenliğinin sağlanabilmesi için üst düzey bir şekilde donatılır. Güvenlikte önemli rol oynayan 5 noktalı ve ayarlanabilir kilit sistemleri, kemerin bebeğe göre ayarlanabilmesine fırsat verirken güvenliğini maksimum seviyeye çıkarır. Güneşli veya yağışlı gibi farklı hava koşullarında bebeğin korunması için tasarlanan tente, fermuarlı ve ayarlanabilir olmasıyla tam bir koruma sağlar. Tentenin kapandığı durumlarda ise anne ve babanın çocuklarını görebilmesine olanak sağlayan gözlem penceresi ile bebeğinizi kontrol edebilirsiniz. Tentenin gerekmediği zamanlarda tamamen çıkarılabilir olması da daha sade ve hafif bir kullanıma olanak tanır.

Sürüş Deneyimini Zahmetsiz Hale Getiren Travel Sistem Bebek Arabaları

Seyahat tipi bebek arabası çeşitleri, tasarımsal özelliklerinin yanı sıra teknik detayları ile de oldukça kolay bir kullanım sağlar. Sürüş kalitesini artıran tek noktalı frenleme sistemi, özellikle eğimli olan yollarda güvenli bir tutuş emniyeti sunar. 360 derece dönebilen tekerlekleri ile kullanımı zahmetsiz hale getiren bebek arabaları ile konforlu bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Arabaların tekerleklerinde özel bilyeli bir sistem kullanılır. Bu özellik sürüş esnasında güç kullanımını azaltır ve zemin üzerinde daha kaygan bir akış gerçekleştirmesine yardım eder.

Her yere sığabilen ve her yere taşıyabileceğiniz kadar hafif olan seyahat model bebek arabaları, katlandığı zaman kendini otomatik olarak kilitler. Böylece arabanız katlandığında gözünüz arkada kalmadan yolunuza devam edebilirsiniz. Bebek arabalarında geniş bir hacme sahip olan sepetler de bulunur. Arabayı süren sürücünün ellerinin boş kalmasını sağlayan sepetler, bebeklerin ya da ebeveynlerin ihtiyacı olan eşyaların kolayca taşınmasını sağlar. Ana kucağı olarak da kullanabileceğiniz travel bebek arabalarınızı taşıma, sallama ve sabitleme olmak üzere üç farklı fonksiyonda da kullanabilirsiniz.

Birbirinden farklı ve konforlu bebek arabası modelleri ile hem bebekleri hem de aileleri mutlu eden ÇiçekSepeti, güvenli ve hızlı bir alışveriş deneyimi sunar.