Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Seyahat Yastıkları

Rahat bir seyahatin anahtarı olan boyun yastıkları ile uzun süren yolcuklarınızın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Boyun kaslarını destekleyen ve boyun tutulmalarının önüne geçen bu ürünler çeşitli tasarımlarıyla farklı ihtiyaçlara yönelik tasarlanır. Şekil, boyut, ağırlık ve dolgu malzemesine göre farklılık gösteren seyahat yastıkları sayesinde küçük şekerlemeler yapabilir ya da derin uykulara dalabilirsiniz. Dinlenmenize yardımcı olan uygun fiyatlı seyahat yastıklarını ÇiçekSepeti ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Boyun Desteği Sağlayan Seyahat Yastık Modelleri

Seyahat yastıkları, çıktığınız uzun yolculuklarda boynunuzun sabit kalmasına ve uyku pozisyonunuzun desteklenmesine yardımcı olur. Modeller arasında oldukça popüler olan yastıklar U şeklinde tasarlanır. Simit yastık olarak da adlandırılan bu yastık modelleri, boyuna geçirilerek kullanılır. Farklı birçok alternatifi bulunan U şeklindeki seyahat yastıkları yolculuğunuzun konforunu artırır. Dış yüzeyleri farklı kumaşlardan üretilen yastıklar her kullanıcının aradığını bulmasını sağlar. Özellikle hassas bir cilde sahipseniz cildinizi tahriş etmeyecek keten, kadife, polyester ve pamuklu olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Her yastık modelinde olduğu gibi bu tip yastıklarında iç dolgusu konforu belirleyen en önemli faktörlerden biridir. Seyahat yastıklarının iç dolgusunda visko, elyaf, sünger ve pamuk gibi birçok malzeme seçeneği bulunur.

U seyahat yastıklarının yanında daima yanınızda taşıyabileceğiniz ve az yer kaplayan şişme yastık modellerine de yer verilir. El ya da sırt çantasına kolayca sığabilen bu tip ürünlerin iç dolgusunu hava oluşturur. Şişme yastık modelleri çok sık seyahat eden ve yanında az eşya taşımayı sevenlerin kurtarıcısı olur. Pratik olan ürünler birkaç dakika içerisinde kullanıma hazır hale gelir. Yastık ile işiniz bittiğinde kolayca havasını indirebilirsiniz. Markadan markaya değişiklik gösterse de şişme yastıkların iç malzemesinde genellikle plastik kullanılır. Ürünlerin dış yüzeyleri ise kumaş kaplama ile kaplanarak üretilir. Oldukça hafif bir yapıya sahip olan şişme yastıklar boyun kaslarınıza daha az baskı yapar ve rahatsız olmanızı engeller.

Keyifli Bir Yolculuk Fırsatı Sunan Seyahat Yastıkları

Seyahat yastıkları arasında araç koltuklarına sabitlenebilen veya emniyet kemerine takılabilen ürün çeşitleri de mevcut. Cırtlı cırtlı yapısı ile emniyet kemerine takılan ürünler yumuşacık dokusuyla uyumanızı kolaylaştırır. Boyun kısmına doğru uzanan emniyet kemeri seyahat yastıkları aynı zamanda kemerin iz yapma ya da kesme sorununu da engeller. Koltuğun boyunluk bölümüne sabitlenen modeller ise kafanızı arkaya yaslamanız durumunda arada kalan boşluğu doldurur ve boynunuzu destekler.

Seyahat yastığı modelleri ağırlık ve boyut olarak birbirinden farklılık gösterir. Eğer yastığınızın hafif olmasını istiyorsanız küçük modelleri tercih edebilirsiniz. Polistiren malzemeden üretilen bu boyun yastıklarının içi mikro ve küçük boncuklarla doldurulur. Yastıklar boyun desteğinin ve konforun sağlanabilmesi için her kullanıcının boyun yapısına göre şekil değiştirir. Hafızalı süngerden imal edilen yastık çeşitleri ise en sağlam ve en tutarlı boyun desteğini sunan ürünler arasında yer alır. Farklı boyutlarda üretilen bu yastıkları istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Çeşitlilikleri ile Her Kullanıcıya Hitap Eden Ucuz Seyahat Yastıkları

Seyahat yastıklarının kumaş özellikleri, konforun oluşmasını sağlayan en önemli faktörler arasında bulunur. Dış kısmı kumaşa kaplanmayan plastik modeller özellikle yaz aylarında cildin tahriş eder. Bu nedenle kumaş seçimini gittiğiniz yerin iklim koşullarına göre satın alabilirsiniz. Pamuklu yastıklar sıcak iklimler için uygunken, yün kumaştan oluşan ürünler soğuk yerlere seyahat eden kullanıcılar için iyi bir seçim olur. Polar modeller ise aradığınız sıcaklığı ve konforu yakalamanıza yardımcı olur. Yastık çeşitleri arasında fermuarlı ve yıkanabilir kılıfı bulunan ürünlere de yer verilir. Bu özellik, uzun kullanımlara bağlı oluşabilecek ter, toz ve diğer kokuların kolay bir şekilde temizlenmesini sağlar. Uzun vadeli kullanıma olanak tanıyan kaliteli ve dayanıklı seyahat yastık modellerine ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla hemen ulaşabilir, seyahatinizi çok daha keyifli hale getirebilirsiniz.