Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Şezlonglar

Balkonda, bahçede, plajda veya deniz kıyısında kullanılabilen şezlong modelleriyle keyif yapabilme şansına sahip olursunuz. Kullanmak istediğiniz yere göre kapanıp açılabilen, plastik, ahşaptan üretilen, şişme yataklı, kampet veya sallanır yapıda birçok şezlong alternatifi sizlere seçim şansı sunar. Bu sayede kendiniz ve sevdikleriniz için beğendiğiniz ürünleri kolaylıkla seçerek Çiçeksepeti ayrıcalıklarıyla sipariş verebilirsiniz.

Renkli ve Konforlu Şezlong Ürünleri

Her mevsim dışarıda vakit geçirmeyi seviyorsanız renkli ve konforlu şezlong çeşitleriyle rahat edebilirsiniz. Deniz kıyısında güneşlenirken, bahçede kitap okurken, kamp sırasında günün yorgunluğunu atmak için dinlenirken veya piknikte yemek yerken kullanabileceğiniz birçok farklı şezlong bulunur.

Havayla şişen şezlongu rüzgarla birkaç dakika içinde hazır hale getirebilirsiniz. Çocuklar ve yetişkinler için eğlenceli ve konforlu bir ürün modeli olarak tasarlanır. Evin içinde veya dışarıda keyifli vakit geçirmek için ideal olan bu şezlongu, şişirmek için ekstra bir malzemeye ihtiyaç duyulmadığı için de tercih edebilirsiniz.

Kampet plaj yatağı şezlong ürünleri canlı renkleriyle ön plana çıkar. Metal iskelet ve özel kumaşı üzerine rahatça uzanabilirsiniz. Açılıp kapatması çok kolay olduğu için herkes kullanabilir. Kapandığında araba bagajında güvenle taşıyabilirsiniz. Portatif yapısıyla ailenizin uzun yıllar güvenle kullanabileceği bir şezlong çeşiti olarak öne çıkar.

Her Yerde Kullanabileceğiniz Fonksiyonel Şezlong Modelleri

Plastikten ahşaba kadar farklı yapıda üretilen şezlong modelleri kumaş, file ve minderli olarak üretilen alternatiflerle seçim şansı sunuyor. Her yerde kullanabileceğiniz fonksiyonel şezlong modelleri rahatlık ve konfor düşünülerek size özel tasarlanıyor.

Ahşap şezlong modellerini katlanabilir ve ayarlanabilir yapıda olması sayesinde ister bahçede isterseniz kampta kullanabilirsiniz. Su geçirmez kumaşla üretildiği için dış mekanlarda rahatlıkla tercih edilebilir. Farklı kademede ayarladığınızda, dinlenmeniz için gereken alanı oluşturabilirsiniz.

Plastik malzemeden üretilen deniz ve havuz şezlongu, güneş ve denizin aşındırıcı etkilerine karşı dayanıklıdır. Kullanılmadığında üst üste koyarak depolama şansınız olur. Ayrıca tekerlekli olan modellerini taşırken rahat edersiniz. Dilerseniz üzerine özel olarak üretilen şezlong minderlerini kullarak, ortama renk ve şıklık katabilirsiniz.

Katlanabilir kumaş şezlong, kampta ve plajda güneşlenirken veya uyurken kullanılabilen bir alternatiftir. Kumaş yapısı sayesinde hem rahat hem de su geçirmez bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Fermuarlı olduğu için kirlendiğinde kumaşı çıkararak kolaylıkla temizleyebilirsiniz. İsterseniz şezlong üzerinde isterseniz ürünü tek olarak kullanma şansı sunar.

Şezlong çeşitlerini kullanacağınız yere göre seçerek konforlu ve rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Ailenizdeki kişi sayısına ve onların zevklerine uygun olan ürünlerin hepsini inceleyerek isteklerinize uygun olanı sipariş verebilirsiniz.

Birbirinden Kullanışlı Şezlong Çeşitleri Çiçeksepeti’nde!

Taşınabilen ve konfor sunan birbirinden kullanışlı şezlong modelleri, sevdiklerinize sunabileceğiniz en güzel hediye seçenekleri olarak yer alır. Balkonda, terasta, bahçede, kampta, havuz başında veya plajda, metal veya ahşaptan yapılan ürünler farklı tasarımlarıyla göz doldurur.

Havuz kenarında kullanmak için ahşap malzemeden yapılan sallanan şezlong modellerini tercih edebilirsiniz. Hem şık bir alan oluşturmak için hem de ahşap yapısı dayanıklı olduğu için her zaman kullanma şansınız olur.

Portatif kumaş şezlonglar, kullanacağınız alanı renkli hale getirmek için tercih edebileceğiniz çeşitler arasında yer alır. Ayrıca güneşli havalarda yaz veya kış mevsiminde konforlu bir dinlenme alanı yaratmak için değerlendirebileceğiniz alternatifler arasında ön plana çıkar.

Sizin ve sevdiklerinizin zevkine uyan birbirinden farklı ucuz şezlong alternatiflerini tek tek inceleyebilirsiniz. Çiçeksepeti’nde ücretsiz kargo ve teslimat avantajlarından faydalanma şansı da sunar. Bunların yanında hediye olarak seçtiğiniz ürüne özel notunuzu eklemek de mümkün olur. Uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz şezlong modelleri arasından beğendiğiniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.