Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Sgs ÇiçekSepeti'nde!

1980 yılında kurulan SGS markası, Türkiye’nin el aletleri kategorisinde akla ilk gelen markalar arasında yer alıyor. SGS markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

İleri teknoloji kullanılarak geliştirilen SGS markası; darbeli matkap, kaynak makinesi, dekupaj testere, akülü vidalama, ayar pensesi, derz malası gibi birçok ürünü portföyünde barındırıyor. SGS markasının ürünleri; kalite, uzun süreli kullanım, güvenli kullanım, sağlam ve estetik tasarım sunuyor. Siz de uygun fiyatlı SGS ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Dayanıklı ve Kullanışlı SGS Ürünleri

SGS markasının bünyesinde, hem amatör hem de profesyonel hayatınızda kullanabileceğiniz elektrikli ev aletlerini bulabilirsiniz. Üretim öncesinde ve sonrasında gerekli teknik destek ve yedek parça hizmeti de sunan SGS markası, kaliteyi tasarım ile birleştiriyor. SGS markasının en çok tercih edilen ürünleri arasında SGS Akülü Vidalama ürünü yer alıyor. Gerek tamir işlerinde, gerekse monte işlemlerinde kullanılabilen bu ürün, kullanıcılara büyük bir kolaylık ve pratiklik sağlıyor. İndirimli SGS ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! SGS marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı SGS ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Dayanıklı malzemeden üretilen SGS markasının tüm ürünlerini uzun yıllar güvenle kullanabilir ve farklı ihtiyaçlarınıza yönelik birçok ürünü de bu marka altında bulabilirsiniz. Siz de SGS ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, SGS ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.