İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Uygun Fiyatlı Shaggy Halılar

Shaggy veya daha çok kullanılan ismiyle Şagi halı, uzun tüyleri ve yumuşaklığıyla dikkat çeker. Trendlere uygun ve modayı yakalayan tasarıma sahip evlerde shaggy halılar sıklıkla kullanılır. Güzellikleriyle ön plana çıkan shaggy halı modelleri aynı zamanda yaşam alanlarına rahatlık da katar. Tüylü ve yumuşak shaggy halıların tüy uzunlukları genellik 3 ila 5 santimetre arasında değişir. Düz, bükümlü, kalın ya da ince dokuma fark etmeksizin shaggy halıların yumuşaklığı insana huzur verir. Banyo, mutfak, çocuk odası ve salon gibi farklı odalara uygun shaggy halı modelleri bulunur.

Shaggy halılar genelleikle alerji oluşumuna sebep olmaması ve alerjileri tetiklememesiyle de tercih edilir. Farklı dekorasyonlara sahip evler için çeşitl shaggy halılar kullanılabilir. Hemen hemen her tür dekorasyon ile shaggy halılar uyum içindedir. Siz de birbirinden farklı, güzel ve modern shaggy halı modelleri ile evinize sıcak, yumuşak bir dokunuş yapabilirsiniz!

Shaggy Halı Modelleri

Evin her odasına, her tarzda eve uyum sağlayan shaggy halı modelleri oldukça çeşitlidir. Tasarımlarda Yoğunluklu olarak geometrik desenler ve modern çizgiler yer alır. Ayrıca tek renk, parlak ve canlı modeller ile pastel tonlardaki modeller de sıklıkla tercih edilir. Shaggy halı modelleri, uzunlukları ve desenleri sayesinde birbirinden çok farklı alternatifleri sunmasıyla da seçim yapmayı kolaylaştırır. Özel akrilik iliklerin kullanıldığı modellerden polyester ve polipropilen kullanılarak üretilen shaggy halılar ile siz de evinize şıklık, modernlik ve ışıltı kazandırabilirsiniz! Sıradan halı modellerinden farklı olan shaggy halılar, farklı görünüşleri ve bulundukları ortama kattıkları modern hava ile özgün tasarımları sevenlerin tercihi olur.

Shaggy halı modelleri arasında; düz model, 3 boyutlu desene sahip modeller, farklı geometrik şekillere sahip olan modeller ve çok daha farklı şekillerde ürünler bulunur. Siz de klasik halı modellerine alternatif olarak çeşiti shaggy halı modellerini tercih edebilirsiniz.

Shaggy halı modellerinin ipliklerinin yüksek oluşu, halıların her zaman kabarık ve yumuşak görünmesini sağlar. Özellikle evde terlik, ayakkabı kullanmayı sevmeyenler için bu yumuşaklık oldukça keyif verici ve rahattır. Shaggy halıların kullanım alanları geniş olduğu için evin her yerinde kullanılabilir. Basıldığında verdiği keyifli his sayesinde özellikle salon, mutfak ve çocuk odalarında tercih edilir. Özellikle kış aylarında shaggy halıların bulunduğu yerlerdeki sıcaklık hissi ön plana çıkar.

Shaggy Halı Nasıl Temizlenir?

Shaggy halıların ipliklerinin uzun olması diğer birçok halıya göre temizlenmesinin daha zor olduğunu düşündürür. Ama shaggy halının temizliği genel kanının aksine kolaydır. Shaggy halıyı temizlemek için:

  • Halıyı sık sık süpürmek, halının temizliği için oldukça önemlidir. Elektrikli süpürge modelleri ile halınızı her gün süpürerek toz ve mikroplardan arındırabilirsiniz.
  • Uzun süre biriken kirlerin temizlenmesi zordur. Uzun süre süpürülmeyen her halıda olduğu gibi shaggy halılarda da temizlik zorlaşabilir.
  • Daha küçük ve hafif olan halılar çırpılarak da temizlenebilir. Çırpılma işlemi esnasında tüylerin arasındaki kir ve tozlar temizlenir.
  • Shaggy halı modelleri genellikle yıkanabilir halılar değildir. Bunun yerine silme tercih edilir.
  • Halınız için doğru olan bir halı şampuanı ve nemli bir bez kullanabilirsiniz. Böylece halınızı kolayca temizleyebilirsiniz.
  • Ayrıca Arap sabunu da halınızı temizlemenize yardımcı olacak ürünlerden biridir.
  • Bu sayede shaggy halılarınızı uzun bir süre sağlıklı bir şekilde kullanabilir, evinizde ışıl ışıl görünmelerini sağlayabilirsiniz!

ÇiçekSepeti’nin çok geniş ürün yelpazesi arasında en iyi markaların Shaggy halı modellerini bulabilirsiniz. İster kendiniz ister sevdikleriniz için bu halıları evinizin konforunda kolayca satın alabilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri ve teslimat imkanlarıyla uygun fiyatlı shaggy halı modelleri sizi bekliyor!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.