Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Sharpie ÇiçekSepeti’nde!

Sharpie’nin rengarenk dünyasında sizi harika sürprizler bekliyor! Tüm renklerin farklı tonlarındaki Sharpie ürünleri ile her tür profesyonel çalışma veya hobinizi eğlenceli bir deneyime dönüştürebilirsiniz. Sharpie modelleri tavus kuşundan gergedana, kertenkeleden aslana, kaplumbağadan balığa kadar çeşitli hayvanların şık tasarımları ile bir araya geliyor, böylece canlıların güzelliği renklerin büyüsüyle tamamlanıyor. Bu dikkat çeken Sharpie kalem çeşitleri 7’den 70’e herkesin ilgisini yüksek oranda çekmeyi başarıyor. Sharpie işaretleme kalemlerinin yanı sıra Sharpie tekstil kalemi gibi özel amaçlarla kullanabileceğiniz kalem türleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Tüm Sharpie ürünlerine ÇiçekSepeti’nden kolayca ulaşabilirsiniz.

İndirimli Sharpie Ürünleri ile Dikkat Çeken Çizimler

Yeni sezon Sharpie ürünleri dahil birçok çeşit, ÇiçekSepeti avantajları ile sizlere sunuluyor. Uygun fiyatlı Sharpie ürünleri ile kolayca buluşmanızı sağlayan ÇiçekSepeti, Sharpie kampanyaları ile de sizlere bütçe dostu alışverişin kapılarını aralıyor. Farklı kalınlıkta ve şekillerdeki kalem uçlarına sahip Sharpie ürün çeşitleri çizim, vurgulama, renklendirme gibi farklı amaçlarınız için kullanım avantajı sunuyor. Metalik renklere ek olarak daha soft tonlardaki kalemleri kullanarak resim veya herhangi bir çiziminize etkileyici dokunuşlar yapabilirsiniz. Sharpie marker kalem çeşitleri ile yazı tahtası gibi eğitim ya da toplantı benzeri alanlarda kullanabileceğiniz materyallere yazı yazmanın kolaylığını deneyimleyebilirsiniz. Arzu ederseniz takvim, hatırlatıcı, pano gibi özel tercihlerinizi de Sharpie ürünleri ile zenginleştirebilir, notlarınızı gruplandırarak farklı renklerin avantajından faydalanabilirsiniz.

Çift uçlu kalem seçenekleri sayesinde farklı kullanımınız için aynı kalemi değerlendirme şansınız da bulunuyor. Tekli kalemlerin yanı sıra 4, 8, 12, 24 gibi çok sayıda kalemden oluşan setlere de sahip olabilirsiniz. Farklı setleri bir arada bulunduran Sharpie ürünleri ise farklı türdeki kalemlere aynı anda sahip olmanızı sağlıyor. Sharpie’nin sahip olduğu özel ambalajlar ürünlerinizi güvenle muhafaza edebilmenize olanak tanıyor. Sharpie fiyatları ise ürün içeriği ve sayısına göre değişkenlik gösteriyor. Sharpie indirim kodu ile alışveriş yapma avantajınız bulunuyor ve böylece alışverişiniz çok daha hesaplı hâle gelebiliyor. Tercih değişikliğiniz söz konusu olduğunda ÇiçekSepeti güvencesiyle Sharpie iade seçeneğinizi de kullanabilir, güvenli ve kolay alışverişin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.