İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Sheida ÇiçekSepeti’nde!

Gündelik hayatın yoğun temposu cilt dokusunun ve saçların yıpranmasına neden olur. Çevresel faktörler, hava şartları, trafik ve stres gibi faktörler cildi ve saç derisini olumsuz etkiler. Bu nedenle alanın uzmanları tarafından cilt bariyerini güçlendiren ve saçları koruyan ürünlere yönelmeniz tavsiye edilir. Kaliteli içeriğe sahip ürünlerle uygulayacağınız cilt ve saç bakım rutini daha genç ve zinde görünmenize yardımcı olur. Cildin tazeliğini ve saç derisini korumak için seçtiğiniz bakım ürünlerinin içerikleri önemlidir. Sheida ürünleri güçlü içeriği ile günlük kullanıma uygundur ve uzun süre kullanılabilir. Kuru, karma ve yağlı ciltler tarafından rahatlıkla kullanılabilen uygun fiyatlı Sheida ürünleri, geniş ürün yelpazesi ile ihtiyaç duyduğunuz tüm bakımı sağlar. Yeni sezon Sheida kozmetik ürün grubu ise cilt yüzeyinde hızlıca dağılan yapısı ve uygulama kolaylığı sunmasıyla günlük makyajınızı kısa sürede bitirmenizi sağlar.

Cilt ve Saç Bakımınızı Sheida Ürünlerine Emanet Edin

Cilt yapınıza uygun indirimli Sheida ürünleri, cildinizin nem dengesini korur. Böylece cildiniz elastikiyetini kaybetmez. Sheida nemlendirici krem seçenekleri ergonomik ambalaj dizaynı ile tek seferde yeterli miktarda ürün kullanmanızı sağlar. Seride ön plana çıkan Sheida güneş losyonu, yüksek koruma faktörü ile her mevsim rahatlıkla kullanılır. Cildi güneşten koruyan ürün cilt yüzeyinde beyaz bir tabaka oluşturmadan güneşe karşı korur. Nemlendiricinin üzerine uygulanabilen ürün, makyaj altında rahatsız edici bir his oluşturmaz.

Sheida ÇiçekSepeti’nde!

Saç bakımı için kullanılan Sheida onarıcı bakım şampuanı, saç diplerini kirden ve yağdan arındırır. Saç tellerini güçlendiren içeriği ile saçlara bakım yapan şampuanların, saç kremi ile birlikte kullanılması onarıcı etkisini artırır. Sheida fiyatları, ürünlerin gramajına ve türüne göre değişir. Sheida kampanya dönemlerini ÇiçekSepeti üzerinden online olarak takip ederek ihtiyaç duyduğunuz outlet Sheida ürünleri sepetinize hemen ekleyebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.