İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

ShiboWavy ÇiçekSepeti'nde!

1997 yılında kurulan Shibo markası; kozmetik, saç şekillendirici ürünlerine sahip ShiboWavy alt markası ile yıllardır kaliteli ürünler geliştiriyor. ShiboWavy markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Saç maşası, düzleştirici, epilatör, makyaj fırçası seti gibi birçok ürünü ile bakım ve güzellik alanında yanınızda olan ShiboWavy markası; ev konforunda profesyonel bakım yapmanızı sağlıyor. ShiboWavy ürünleri ile saçlarınızı şekillendirebilir, vücudunuzdaki istenmeyen tüyleri kolaylıkla alabilir ve makyajınıza yön verecek fırçaları ile tam bir bakım yapabilirsiniz. Siz de uygun fiyatlı ShiboWavy ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Profesyonel ShiboWavy Ürünleri

Kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilen ShiboWavy ürünleri, bakım ve güzellik alanında tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Yüksek teknoloji kullanılarak üretilen ShiboWavy markasının ürünleri arasında en çok tercih edilenler ise saç şekillendiriciler oluyor. Saçlarınızı yıpratmadan, kolayca şekillendirmenizi sağlayan ShiboWavy ürünleri ile hem günlük hayatınızda hem de özel günlerinizde istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. İndirimli ShiboWavy ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! ShiboWavy marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı ShiboWavy ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Uygun fiyatlı ve yüksek performanslı ShiboWavy ürünlerine ÇiçekSepeti ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Siz de ShiboWavy ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, ShiboWavy ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.