İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Shimano ÇiçekSepeti'nde!

Japonya merkezli Shimano; bisiklet parçaları, olta takımı ve kürek ekipmanları geliştiren bir markadır. 1921 yılında kurulan Shimano, fonksiyonel ürünleriyle spor aktivitelerinizde ihtiyacınız olan desteği sağlıyor. Shimano markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Günümüzde kullanılan modern bisikletlerin gelişmesine büyük katkı sunan Shimano, sadece bisiklet parçaları değil; bisiklet kıyafetleri, aksiyon kameraları, gözlük, çanta gibi aksesuarlar da üretiyor. Olta takımları ve kürek ekipmanlarıyla da kaliteli ve dayanıklı ürünler geliştiren Shimano, popüler açık hava sporlarında yer almanızı sağlar. Siz de uygun fiyatlı Shimano ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Açık Hava Sporlarında Shimano Ürünleri

Açık hava spor kültürünü herkese yaymayı hedefleyen Shimano; doğaya dayanıklı ürünleri ve çevreye olan duyarlılığı ile büyük beğeni topluyor. Bisiklet sürerken, oltacılık veya kürek sporuyla ilgilenirken fonksiyonel ve gelişmiş teknolojilerle hazırlanan Shimano ürünlerini tercih ederek, spor deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz. İndirimli Shimano ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Shimano marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Shimano ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Olta makinesi, vites, pedal, bisiklet, ayakkabı, zincir ve daha fazlası… Shimano markası açık hava sporları için ihtiyacınız olan ürünleri sunuyor. Siz de avantajlı Shimano fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.