Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Shot Bardağı

Shot bardakları, akşam yemeği sonrası likör, viski veya tatlı şarapları servis etmek için kullanılır. Ayrıca tekila veya çeşitli kokteyllerin tek yudumda içilmesi için de küçük çaptaki likör bardaklarını tercih edebilirsiniz. Kristal, kesme veya işlemeli stillerden oluşan shot likör bardağı çeşitleri, aynı zamanda mini barınıza estetik bir ambiyans da katar. ÇiçekSepeti, farklı bütçe ve ihtiyaçlara uygun birbirinden şık shot bardaklarını indirim ve kampanya ayrıcalıklarıyla sunar. Siz de kendiniz veya yakınlarınız için indirimli shot bardağı fiyatlarıyla alışverişe başlayabilirsiniz.

Şık ve Zarif Shot-Likör Bardakları

Shot bardakları, en sevdiğiniz içeceklerin sunumuna şıklık katar. Genellikle 40-60 cc arası hacimden oluşan shot likör bardakları, farklı stilleriyle daha az veya çok içeceği tutabilir. Midilli olarak bilinen kısa bardaklar, shot veya likör için en çok tercih edilen modellerin başında gelir. Bu tip bardakları, yalnızca alkollü içki için değil aynı zamanda kahve yanında su servisi için de tercih edebilirsiniz.

Türk kahvesinin yanında tek yudumluk su servisi için kullanılan kısa shot bardaklarını çeşitli stilerde seçebilirsiniz. Bu tip küçük ve kısa bardaklar, mutfak dolaplarında veya mini barda yer kaplamadan saklanabilir. Uzun shot bardakları ise bazı likör ve viski türleri için harikadır. Şık ve sofistike görünüme sahip uzun ve saplı bardaklarla en sade sunumları bile daha havalı gösterebilirsiniz. Shot bardağı seçmeden önce hangi amaçla kullanacağınızı ve ne tür içecekleri servis edeceğinizi göz önünde bulundurabilirsiniz.

Her Tarza Uygun Shot-Likör Bardağı Çeşitleri

Eviniz veya yakınlarınız için mükemmel boyutta shot bardağı bulduğunuzda malzemesine de dikkat etmeniz gerekir. Shot bardakları genellikle şeffaf camdan tasarlanır. Şeffaf malzemeler seçilmesinin amacı, içkinin rengini ve berraklığını görmektir. Böylece servis ettiğiniz içececeğin miktarını da net bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Kristal ve kesme camlar, daha sofistik ve şık göründüğü için şeffaf camlara alternatif olabilir. Ancak daha modern ve farklı tasarımlardan hoşlananlar için seramik veya metal gibi farklı malzemelerden oluşan çeşitler de mevcuttur.

Seramik shot bardakları genellikle opak yapıdan oluşur. Aynı zamanda ilginç renkler ve tasarımlar içerir. Metal shot bardaklarını ise kokteyl servislerinde tercih edebilirsiniz. Malzemesi ne olursa olsun shot bardakları genellikle 4’lü veya 6’lı setlerden oluşur. Dilerseniz, likör veya shot için tasarlanan ürünleri tek başına da satın alabilirsiniz. Farklı stil, boyut ve malzemelerden oluşan shot veya likör bardaklarını mini barınıza yedekleyerek konuklarınızın tarzına göre seçim yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Kişiye Özel Shot-Likör Bardaklarını Keşfedin

Her hediye, özel ve anlamlıdır. Ancak, kişisel detaylarla süslenmiş hediye seçenekleri, uzun yıllar değerini koruyabilir. Kişiye özel likör veya shot bardakları, doğum günü, yıldönümü ve diğer tüm özel günler için harika bir hediye seçeneği olabilir. Sevdiklerinize kendilerini değerli hissettirmek için shot bardaklarının üzerine onlarla ilgili isim, fotoğraf, harf veya tarih gibi detayları işletebilirsiniz. Lazer baskı tekniğiyle hazırlanan bardaklar, iyi bakıldığında uzun yıllar kalitesini koruyabilir. Böylece, hediye ettiğiniz kişiler bardakları her kullandıklarında sizi hatırlayabilir.

Kişiye özel bardakların yanı sıra, çeşitli motto veya baskılarla süslenen ürünleri de tercih edebilirsiniz. Yeni eve taşınan arkdaşınıza veya herhangi bir kutlamada sevdiklerinize çeşitli objelerden oluşan shot bardaklarını hediye edebilirsiniz. Kişiye özel veya baskılı bardaklar da diğer seçenekler gibi set halinde veya tekli şekilde sunulur. Geniş yelpazeli ev-yaşam kategorisinde her bütçeye uygun shot bardakları yer alır. Siz de hemen şimdi, en iyi shot-likör bardağı çeşitlerini ÇiçekSepeti’nin cazip kampanya ve indirim fırsatlarıyla sipariş edebilirsiniz.