Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Shot Oyunları

Eğlenceyi biraz farklılaştırmak için yaratıcı fikirlere ihtiyacınız olduğunda, ÇiçekSepeti shot oyunları, klasiklerden sıra dışı olanlara kadar çok geniş bir yelpazede eğlence seçeneği sunuyor. Szi de, birbirinden heyecanlı shot oyunları sayesinde parti ve kutlamalarınızı daha havalı hale getirme fırsatından yararlanabilirsiniz. ÇiçekSepeti en iyi shot oyunları seçkisi, masada oynanan kutu oyunlarından parti oyunlarına kadar çeşitli eğlenceleri sevenlere hitap ediyor. Siz de ister çevirmeli, ister masaüstü dart shot oyunları sayesinde arkadaşlarınızla birlikte eğlencenin sınırlarını zorlayabilirsiniz!

Shot Oyunlarıyla Eğlencenizi İkiye Katlayın

Evinizde oynayabildiğiniz ya da gittiğiniz her yere yanınızda götürebildiğiniz spin the shot oyunları, döndürülen shot bardağı durduğunda okun işaret ettiği kişinin bardaktaki içkiyi içmek zorunda olması kuralına sahip. Yeni yıl, doğum günü, düğün veya tatil partilerine mükemmel uyum gösteren spin the shot oyunu bardağını favori içkinizle doldurup döndürerek arkadaşlarınızla eğlenceyi hemen yakalayabilirsiniz. Şişe döndürmeye benzer hızlı hareket eden parti oyunları, arkadaş buluşmalarında uzun ve neşeli saatler geçirmenizi sağlar. Spin the shot oyunları kazanan ve kaybedenin olmadığı, sadece shot yaparak arkadaşlarla eğlenmenin hızlı ve kolay bir yolunu sunar.

Çevirmeli Shot Oyunları Parti Heyecanını Artırıyor

Shot oyunları oynamak için gerekli olan şeyler çok kolay; en sevdiğiniz içki ve birkaç harika arkadaş! Oyun tahtası üzerindeki okun çevrilmesiyle oynanan çevirmeli shot oyunları, oyun tahtasında yazan komutların oyuncular tarafından yerine getirilmesiyle oynanıyor. Oyun içinde ‘üzerinden bir parça kıyafetini çıkar’ ya da ‘shot yap’ gibi komutların da bulunduğu çevirmeli shot oyunları heyecan seviyesi yüksek anlar yaşatır. Gençler arasında en sevilen eğlencelerden birisi olmaya devam eden çevirmeli shot oyunları, arkadaşlarınızla ilişkilerinizin daha da yakınlaşmasına yardım eder.

Dart Shot Oyunlarıyla Eğlenceyi On İkiden Vurun!

Dart oynarken oyununuzu biraz daha ilginç hale getirmek istiyorsanız, dart ve içkiyi karıştırmayı deneyebilirsiniz. Çoğunlukla klasik bir kombinasyon sunan dart shot oyunları, arkadaş grubunuz için farklı bir deneyim sunuyor. En uygun fiyatlı shot oyunları arasında bulunan mini dart shot oyunları, arkadaşlarınızla birlikte saatlerce eğlenmenize yardım edebilir. Dart shot oyunları bardakları dart tahtasında görünen rastgele bir rengi veya sayıyı temsil eder. Sırayla bir dart atan her oyuncu, ilgili renk ve sayıyı isabet ettirdiğinde bir shot almak zorunda kaldığı dart shot oyunları, içeceğiniz tükenene kadar devam edebilir. İyi bir dart oyunu oynamak için oldukça yüksek seviyede odaklanabilmek gerektiği için bu denkleme içki eklediğinde odaklanmak daha zor ve eğlenceli hale gelebilir.

Basit ve Hızlı Eğlence: Bingo Shot Oyunu

Oldukça basit shot oyunları arasında yer alan bingo drinking game, her oyuncunun renkli bir kadeh seçmesiyle başlar. Bingo turnikesinden, oyuncunun kadeh rengiyle aynı renkte top çıktığında, oyuncunun kadehindeki içkiyi içmesi gerekiyor. Bingo shot oyunları basit olmalarının yanı sıra, hızlı oynanan eğlenceli oyunlardan biri. Parti ve kutlamalarınızda ortamın çabuk ısınmasını ve eğlencenin hemen başlamasını sağlayan bingo shot oyunları toplarının her biri altı farklı renkte sekiz toptan oluşuyor. Partinizde daha fazla eğlenceli fotoğraflar çekmenizi sağlayan shot oyunları tombala eğlencelerini de hatırlatıyor. Oyunun akışı içinde tüm stresinizden sıyrılarak kendinizi eğlence ve neşenin canlılığına bırakmak için ideal shot oyunlarını oynayabilirsiniz.

Ev partilerini canlandırmak için müzik, sohbet, dans ışıkları ve daha birçok eğlenceli unsurun yanı sıra shot oyunları da ekleyebilirsiniz. Kutlamalarınızı renklendirmenin en hızlı ve kolay yollarından birini sunan ÇiçekSepeti shot oyunları kategorisinden partinizin samimiyetine yakışacak bir tanesini hemen satın alabilirsiniz.