Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Sıcak Su Torbası

Soğuk günlerde, karın ağrılarında ve sancılı krampların hafifletilmesi için termofor kullanabilirsiniz. Sıcak su torbası olarak da bilinen termofor, işlev ve pratiklik bakımından hayatın her noktasında ön plana çıkıyor. Vücut ağrı ve sancıların tedavisinde kullanılan torbalar, kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı oluyor. Uzun süre ısıyı muhafaza eden sıcak su torbaları, farklı boyut ve tasarımlarda öne çıkıyor. Rengarenk tasarımları ve ideal boyutları sayesinde ihtiyaç duyduğunuz anlarda torbayı sıcak suyla doldurabilir, ağrılı bölgeye yerleştirebilirsiniz.

Sıcak Su Torbası Ağrıların Hafiflemesine Yardımcı Oluyor

Materyal, boyut ve renk bakımından farklılık gösteren sıcak su torbası çeşitleri, her kullanıma özel seçimler sunuyor. Sportif faaliyetler sonrasında torbaya sıcak su ekleyerek kas ağrılarınızı hafifletebilirsiniz. Akşam saatlerinde uykuya dalmakta zorlanıyorsanız torbanın sıcaklığından faydalanabilirsiniz. Sıcak su torbası modelleri arasında jel özellikteki ürünler yer alıyor. Mikrodalga fırınlarda ısıtmaya elverişli jel torbalar, pratik kullanımlarıyla dikkat çekiyor. Seyahatlerde kullanıma elverişli sıcak su torbası elektrikli özelliğiyle uzun süre sıcaklığını koruyor. Suya gereksinim duyulmayan modeller, hızlı ve pratik kullanımlarıyla ön plana çıkıyor.

Peluş Kılıflı Sıcak Su Torbası Cildinizi Isı Değişimlerine Karşı Koruyor

Peluş kılıflarda muhafaza edilen torbalar, sıcak nedeniyle cildin tahriş olmasını engelliyor. Isıya karşı dayanıklı kauçuk veya plastik materyallerden üretilen torbalar, özel kılıflarıyla etkin kullanım sunuyor. Sıcak su torbası peluş kılıf, bebeklerin hassas ve narin ciltlerinin korunmasına yardımcı oluyor. Sıcak su torbası küçük boyutları sayesinde seyahatlerde, ofiste ve evde pratik kullanıma imza atıyor. Büyük boy sıcak su torbası, geniş hacmi sayesinde tek seferde sırt ve karın bölgesinin kısa sürede ısınmasına yardımcı oluyor.

ÇiçekSepeti Sıcak Su Torbası Çeşitlerini Ayağınıza Getiriyor

Vücudun ısısının korunmasına, ağrıların hafiflemesine ve kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olan ürün, her yaş grubuna ve çeşitli kullanım alanlarına hitap ediyor. Renkli ve yumuşak tasarımlar arasından zevkinize ve kullanım amacınıza uygun ürünleri satın alabilirsiniz. Her bütçeye ve kullanıma uygunluk gösteren sıcak su torbası fiyatları, ürünlerin boyutlarına ve kalitesine göre farklılık gösteriyor. Sıcak su torbası tavsiye ve önerilerini okuyarak satın alacağınız ürün hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sıcak su torbası satın al butonu üzerinden beğendiğiniz ürünü ÇiçekSepeti üzerinden kolayca sipariş edebilirsiniz.