İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Siemens

Dünyanın teknoloji devi Siemens, birbirinden farklı ürün çeşitleriyle ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor. Siemens ürünleri, sahip oldukları teknolojilerle, tasarımlarıyla ve kullanım kolaylıklarıyla kullanıcılarının beğenisini topluyor. Siemens fiyatları da ürünlerin özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Bunun yanı sıra Siemens kampanya dönemlerinde de fiyatlar farklılık gösterebiliyor. ÇiçekSepeti, uygun fiyatlı Siemens ürünleri ile aradıklarınızı en iyi şekilde bulmanıza imkan tanıyor.

İndirimli Siemens Ürünleri ile Hayatınızı Kolaylaştırın

Siemens ürün modelleri, sahip oldukları özellikler sayesinde birçok ihtiyacınıza yanıt veriyor. Örneğin ütü modelleri ihtiyacınıza yanıt vermeyi başaran ürünler arasında. Markanın ütü çeşitleri, giysilerinizdeki kırışıklıkları kolayca açabilmenize olanak tanıyor. Böylece ütü yapmanın zorlukları ortadan kaldırılıyor. Ergonomik tasarımlarıyla kolay kullanım imkanı sunan ütü modelleri, güçlü buhar özellikleriyle de dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra ürünler, damlama emniyeti, otomatik kapanma gibi özellikleriyle güvenli bir kullanım olanağı ortaya koyuyor.

Ütülerin yanı sıra ÇiçekSepeti’nde Siemens markasına ait birçok ürün modeli bulunuyor. Süpürgeleriniz için teleskopik borular ve HEPA filtrelerle evinizi hızlıca ve kolayca temizleyebilirsiniz. Birçok süpürge modeline göre bulunabilen teleskopik borular ve HEPA filtreler arasından kendi ürününüze ait olan aksesuarı seçebilirsiniz.

Aynı zamanda Siemens ürünleri arasında güç kontaktörü, kaçak akım rölesi, süpürge için emici başlık, motor koruma filtresi, toz torbası, turbo başlık, sigorta ve şalter gibi birçok çeşit bulunuyor.

Daha Fazlasını Keşfedin

Tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verebilen Siemens, ÇiçekSepeti’nde birçok farklı ürün çeşidiyle yerini alıyor. Siz de Siemens’in ürün modellerine kategoriler içerisinden ulaşabilir; ihtiyaç duyduğunuz ürünü en uygun fiyatla kolayca satın alabilirsiniz.

Yeni sezon Siemens ürünleri, outlet Siemens ürünleri ve daha fazlasına kolayca erişin ve milyonlarca kullanıcı gibi siz de ihtiyaçlarınıza ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla hemen sahip olun!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.