İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Şifonyer

Modern, klasik ve sıra dışı tasarımlarla üretilen şifonyer seçenekleri, hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunar. Çok amaçlı kullanım konforuyla tasarlanan şifonyer modellerini, farklı yaşam alanlarınızda kullanabilirsiniz. Bulunduğu ortama estetik bir görünüm kazandıran ürünler, kullanışlı depolama alanları da sağlar. Mobilyalarınıza uygun formlar, tarzlar ve renklerle tasarlanan komodin şifonyer modellerini, yatak odalarınızda, oturma alanlarınızda ve geniş antrelerinizde değerlendirebilirsiniz. Çekmeceli şifonyer modelleri, kişisel eşyadan giysi çeşitlerine, küçük ev aletlerinden bakım ürünlerine kadar birçok eşyaya, ideal saklama alanı sağlar. Masif ahşap, işlenmiş ahşap ve MDF gibi malzemelerden üretilen şifonyer modellerini, ÇiçekSepeti’nde kolayca bulabilir ve bir tıkla satın alabilirsiniz.

Şifonyer Modellerinin Kullanım Alanları

Genel olarak yatak odalarında kullanılan komodin ve şifonyer çeşitleri, çok amaçlı kullanım konforu sunan ürünlerden oluşur. Retro, avangard, vintage ve klasik tarzda üretilen şık komodin ve şifonyer modellerine, salon ve oturma odası gibi yaşam alanlarınızda da yer verebilirsiniz. Ünlü çizgi film kahramanlarının figürlerini taşıyan ürünlere ise çocuklar büyük ilgi gösterir. Panda ve küçük prens gibi baskılarla üretilen renkli şifonyer modelleriyle çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz. Masa üstü şifonyeri olarak tasarlanan küçük ebatlı modeller, hoş bir hediye seçeneği olmayı başarır. Küçük kişisel eşyaların muhafaza edileceği el yapımı ürünleri, iş arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.

Kaliteli ahşaptan üretilen şifonyer modelleri, uzun yıllar boyunca size hizmet eder. Yatak odanızda, 5 veya 6 çekmeceli şifonyer seçeneklerine yer verirseniz giysilerinizi, havlularınızı, çoraplarınızı ve çamaşırlarınızı bir arada bulundurabilirsiniz. Bebek ve çocuk odaları için satın alacağınız ürünlerin de çok çekmeceli olması gerekir. İşlevsel tasarımlı çocuk odası şifonyer modelleri size ekstra depolama alanı sağlayarak işlerinizi kolaylaştırır.

Şifonyer Modelleri ve Özellikleri

Komodin şifonyer olarak tasarlanan ve farklı renk seçenekleriyle üretilen modelleri, evinizin her yerinde kullanabilirsiniz. Modüler şifonyer çeşitleri ise ihtiyacınız oranında çekmece ilavesi yapmanıza imkân tanır. İki çekmeceli şifonyerleri yatağınızın baş ucunda, dört veya beş çekmeceli modelleri ise mutfak, banyo ve antrenizde değerlendirebilirsiniz. Eşyalarınızı düzenli biçimde bir arada tutmanıza yardımcı olan geniş ebatlı şifonyerler, kullanışlı ürünler olmayı başarır.

Kanserojen madde içermeyen ve insan sağlığına uyumlu yonga levhalarla üretilen fonksiyonel şifonyer modellerini, gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Ürünlerde kullanılan yonga levhalar, Avrupa E1 kalite standartlarına uygun normlarla üretilir. Yatak odanızda veya banyonuzda aynalı şifonyer kullanmayı tercih ederseniz, makyaj malzemeleri ve bakım ürünleri gibi kişisel eşyalarınızı bir arada tutabilirsiniz. Uygun bir aydınlatma ile destekleyeceğiniz aynalı şifonyerleri, makyaj masası olarak kullanmanız da mümkün. Farklı tarzlarda üretilen ve her renk dekorasyona uyum sağlayan beyaz şifonyerler ise aydınlık bir görünüm isteyenlere hitap eder.

Özgün Tasarımlı Şifonyer Seçenekleri

Ayaklı ve ayaksız modellerle üretilen şifonyer seçenekleri, farklı beğenilere seslenen tasarımlar sunarak seçim yapma şansınızı artırır. Sıra dışı dizaynlar, esprili detaylar, şık kulplar ve ihtiyaca uygun çekmece sayılarıyla tasarlanan ürünleri tercih ederek dekorasyonunuzu çeşitlendirebilirsiniz. Siyah, beyaz, kahverengi, kırmızı, bej, sarı ve lacivert gibi renk alternatifleriyle üretilen modeller, evinizin ambiyansını değiştirir. Salon şifonyeri satın alırken koltuk takımlarınıza, sehpalarınıza, konsolunuza ve yemek masanıza uygun modelleri seçerseniz, salonunuzda hoş bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Modern dekorasyona sahip yaşam alanlarına ise yenilikçi tasarımlar çok yakışır. Retro tarzda üretilen ayaklı komodin şifonyer modelleri, yatak odaları için uygundur. İki veya üç çekmeceli modeller, kişisel eşyalarınızı yanı başınızda tutmanıza yardımcı olur. Şifonyerin üst kısmını ise okuma lambanızı, kitabınızı ve telefonunuzu koymak için kullanabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin uygun fiyatlı ürün çeşitleri size birçok şifonyer modeli sunar. Ünlü markalar tarafından tasarlanan komodin şifonyer çeşitlerine bir tıkla sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.