İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Şile Çiçek Siparişi

Şile ilçesindeki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, Şile Çiçek Siparişi sayfamızdan istediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere taze çiçeklerden hazırlanan şık bir çiçek aranjmanını online olarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye çapında dağıtım ağına sahip Çiçek Sepeti ile İstanbul-Şile ilçesine göndereceğiniz çiçek siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir.

- Beğendiğiniz Çiçeği Seçin

- Güzel bir kart notu oluşturun (isterseniz sesli mesajınızı oluşturun)

- Çiçeğinizi aynı gün Şile'deki sevdiklerinize teslim edelim.

Dünya üzerinde çiçeklerden başka hislerinize tercüman olacak hiçbir hediye yoktur. Sevdiklerinize karşı duyduğunuz her bir duygunun karşılığını sadece çiçeklerde bulabilirsiniz. Çünkü çiçekler konuşmadan anlatır ve içtenlikle yazılmış sayfalar dolusu kelimeden daha fazla etkilidir.

Peki sevdiklerime karşı olan hislerimi anlatacak çiçek seçimini en hızlı ve kolay şekilde nasıl yapabilirim diyorsanız, sizi en yakın çiçekçi nerede diye düşünmekten kurtaran Çiçek Sepeti, birçok kategoride farklı aranjman seçenekleriyle en büyük yardımcınız olabilir.

Türkiye’nin her noktasında en yakın çiçekçilerle buluşmanızı sağlayan Çiçek Sepeti, Şile'de çiçek siparişi vermek istediğinizde, sizi en yakın çiçekçilerle buluşturur ve duygularınızı konuşmadan anlatabileceğiniz aranjmanlara en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar.

İstanbul-Şile Çiçekçi

Ağva Merkez Mahallesi, Kumbaba Mahallesi, Çavuş Mahallesi ya da Meşrutiyet Mahallesi farketmez… Eğer Şile'de ikamet ediyorsanız, Şile çiçekçilerinin hepsi Çiçek Sepeti’nde sizi bekliyor.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Şile'ye çiçek göndermek istediğinizde, Çiçek Sepeti uygulaması ya da web sitemiz üzerinden online sipariş verebilirsiniz. Üstelik üyelik şartı olmadan…

Şile Çiçek Sepeti

Geçmişten bugüne Philee, Shila, Aschil, Artena, Kilio ve Kalpe gibi isimlerle anılan Şile’nin tarihi oldukça eskidir. Yapılan araştırmalarda bulunan kalıntılar bu bölgenin Paleolitik ve Mezolitik devre kadar uzandığını gösterir. Tarih boyunca Hitit, Frigya, Lidya, Pers, Bithynia, Roma, Bizans egemenliğinden kalan bölge birçok uygarlığın egemenliği altına girer. 1926 yılında Üsküdar’ın kazası olan Şile, 2004 yılında İstanbul Büyükşehir sınırları içine girer.

Özellikle doğal güzellikler açısından oldukça tatmin edici bir ilçe olan Şile, gezilecek yerler açısından da oldukça zengindir. Bu yerlerden bazıları şunlardır: Şile Feneri, Şile Kalesi, Ağlayan Kaya, Kumbaba Tepesi, Saklı Göl, Ağva, Tarihi Şile Evleri, Değirmençayırı Şelalesi, Şile Plajları, Şile Mağaraları.

Her yanı doğal güzelliklerle çevrili olan Şile ilçesinde, gezip görülecek yerlerin dışında size en yakın çiçekçiyi bulmak istediğinizde ise, çiçeksepeti Şile ilçesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Çiçek Sepeti ile Şile'de çiçek siparişi vermek işte bu kadar kolay! Siz de çiçeklerden başka duygularınıza tercüman olacak bir hediye düşünemiyorsanız, hemen ÇiçekSepeti’ne gelebilir, duygularınızı konuşmadan anlatabileceğiniz aranjmanı dakikalar içinde sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.