Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Silgi

Silgi çeşitleri kullanım yeri ve amacına göre üretilir. Birçok farklı alanda kullanılabilen silgiler yaygın olarak kurşun kalemler için kullanılır. Okullar da bu kullanımın en yaygın görüldüğü alanlar arasında yer alır. Öğrencilerin her birinin çantasında bulundurduğu silgiler gün içerisinde sürekli olarak kullanılır. Not defterlerine, kitaplara göre uygu silgi çeşitleri üretilir.

Birbirinden farklı şekillere sahip, en kullanışlı ürünleri bir araya getiren silgi çeşitleri, ciceksepeti.com ve Çiçeksepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak, silgi sayfasında listelenen ürünleri kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

Silgi Çeşitleri

Yumuşak silgiler kağıtlar üzerinde iz birakmayacak ve aynı zamanda yüzeye bir zarar vermeyecek şekilde üretilir. Özellikle sınavların optik formlarında özel olarak üretilen silgiler kullanılır. Herhangi bir hatanın olmaması gereken optik formlarda yumuşak silgiler tercih edilir. Kurşun kalem silgileri boyut ve şekil olarak birçok farklı modelle üretilir. Uzun süreli kullanım için büyük boyutlu silgiler, kolay taşınabilir ve hassas kullanıma uygun mini silgiler, çeşitli geometrik şekillerde olabilir. Kullanım kolaylığı sunması amacıyla kalem şeklinde silgi çeşitleri de bulunur. İnce noktaları silmek için kullanılabilecek bu silgiler mekanik kalemler gibi bir uca sahip olur. İstenildiği kadar açılarak kullanılabilir. Farklı uç kalınlığında mekanik silgiler bulunur. Basmalı yapılarıyla kolayca kullanılabilirler. Fazla yer kaplamadığı için kolayca taşınabilirler. Kurşun kalem silgileri setler halinde de kullanıcılara sunulur. Silgi seti içerisinde birden fazla silgi çeşidiyle paket haline getirilir. Farklı renk ve boyutlarda silgiler içeren setler bulunur. Başka kırtasiye araçlarıyla set olarak kullanıcılara sunulan paketler de bulunur. Okul ortamlarında sıkça tercih edilen kalemtraşlı silgi çeşitleri de bulunur. Bİr tarafı kalemtraş bir tarafı silgi olarak kullanılan araçlar öğrenciler için oldukça kolay bir kullanım imkanı sağlar. Ayrıca kolayca taşınabilir olmasından dolayı da sıkça tercih edilir. Beyaz tahtalar için kullanılan, mürekkepli kalemleri silmek amacıyla üretilen silgi çeşitleri de bulunur. Dışı plastik veya metalik iç tarafı ise pamuklu bir yüzeye sahip olur. Bu tahta silgileri farklı boyutlarda olabilir. Beyaz tahtalarda kullanılan mürekkepli kalemlerin izlerini bırakmayacak ve tahtaya zarar vermeyecek özelliklerde üretilir. Tahtaya asılarak rahat kullanılabilecek silgi çeşitleri de bulunur. Farklı silgi markaları tarafından üretilen değişik tasarımlara sahip silgiler bulunur. Kullanıcılar istedikleri silgi çeşidine rahatça ulaşabilir.

Avantajlı Silgi Fiyatları

Online satış, mağazalarda ulaşamayacağınız silgi çeşitlerini tek tıkla beğeninize sunuyor. Çiçeksepeti silgi kategorisi ise kampanya ve özel fırsatlarla çok daha cazip hale gelen ürünlerden oluşuyor. Silgi sayfasında listelenen bu özel ürünler, online alışverişe özel indirimlerle, Çiçeksepeti’nde! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen kategoriyi dolduran leziz ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı seçenekler ayağınıza gelsin.