Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Silikon Elyaf Yorgan

Kaliteli bir uyku süreci geçirmek için kullandığınız tekstil ürünlerinin rahatlığı ve kalitesine dikkat etmeniz gerekir. Hem hafif hem de sıcak tutan bir yorgana ihtiyacınız varsa silikon elyaf yorgan çeşitlerini deneyebilirsiniz. Rahat ve deliksiz bir uyku çekerken silikon elyaf yorganların sağladığı konfordan da yararlanabilirsiniz. Kaliteli silikon elyaf yorgan çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Silikon Elyaf Yorgan Nedir, Ne Zaman Kullanılır?

Yatak, yastık ve yorgan üçlüsü uyku kalitesini doğrudan etkileyen tekstil ürünleridir. Mevsim koşullarına uyum sağlayan yatak ve yorganlarla uykudan tam anlamıyla dinlenmiş olarak kalkabilirsiniz. Silikon elyaf yorgan, doğal ya da kimyasal yöntemlerle elde edilen elyafın silikonize edilerek özel kumaşların içine doldurulması sonucu üretilir. Oldukça hafif bir yapısı bulunan bu yorganlar uyku sırasında vücut ısınızın dengede kalmasına yardımcı olur. Soğuk kış günlerinde silikon elyaf yorgan modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Silikon elyaf yorganlarınızı çamaşır makinesinde yıkayarak kolayca temizleyebilirsiniz.

Silikon Elyaf Yorgan Modelleri

Silikon elyaf yorganların tek ve çift kişilik seçeneklerini bulabilirsiniz. Yumuşak ve konforlu yapısı ile beğeni kazanan silikon elyaf yorgan çeşitleri vücudunuzu nazikçe sararak sıcak kalmanızı sağlar. En soğuk kış günlerinde bile rahat bir uyku çekmenizi kolaylaştırır. Silikon elyaf yorgan kullananlar ürünlerin rahatlığından söz ederler. Çoğunlukla düz beyaz renkli olarak tasarlanan bu ürünlerin desenlerle zenginleştirilen çeşitleri de vardır. Silikon elyaf yorganları kullanmadığınızda katlayarak dolap içinde ya da baza altında saklayabilirsiniz. Makinede yıkadığınızda formunda herhangi bir değişiklik olmaz. Standart bir tek kişilik yorgan ölçüsü 165x215 cm dir. Çift kişilik standart bir yorgan ölçüsü ise 195x215 cm dir.

Kaliteli Silikon Elyaf Yorgan Çeşitleri ÇiçekSepeti’nde

Silikon elyaf fiyatları boyuta ve tasarım özelliklerine göre farklı aralıklarda sunulur. Her bütçeye uygun seviyelerdeki silikon elyaf yorgan çeşitleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Silikon elyaf yorganları dilerseniz evini yenileyen ya da evlilik hazırlığı yapan yakınlarınıza da hediye edebilirsiniz. Yumuşak dokulu ve hafif silikon yorganlarla yatak odalarınıza sıcak bir hava katabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve şık tasarımlı bir silikon elyaf satın almak için ÇiçekSepeti’ne göz atabilirsiniz.