Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
BURADAN
BAŞLAYIN

Silivri Çiçek Siparişi

Silivri ilçesindeki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, Silivri Çiçek Siparişi sayfamızdan istediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere taze çiçeklerden hazırlanan şık bir çiçek aranjmanını online olarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye çapında dağıtım ağına sahip Çiçek Sepeti ile İstanbul-Silivri ilçesine göndereceğiniz çiçek siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir. Silivri çiçekçi Çiçeksepeti'nde!

- Beğendiğiniz Çiçeği Seçin

- Güzel bir kart notu oluşturun (isterseniz sesli mesajınızı oluşturun)

- Çiçeğinizi aynı gün Silivri'deki sevdiklerinize teslim edelim.

Silivri ilçesi ve İstanbul için çiçek siparişi vermek Çiçek Sepeti ile çok kolay.

Kim rengarenk ve mis kokulu çiçekleri sevmez ki? Hele bu çiçekler sevdiğimiz birinden geliyorsa, işte o zaman mutluluğumuzu ifade edecek kelime bulamayız. Bu yüzden çiçekler, sevdiklerinin yüzünü güldürmek isteyen herkesin en çok tercih ettiği hediyedir. Nasıl olmasın ki? Çiçekler sevdiklerinize söylemek ve hissettirmek istediklerinizi sizin yerinize söyler.

Peki sevdiklerinize hissettirmek istediğiniz duyguyla paralel çiçek seçimini nasıl yapabilirim diyorsanız, sizi en yakın çiçekçi nerede diye düşünmekten kurtaran Çiçek Sepeti, rengarenk ve taptaze aranjman seçenekleri ile en büyük yardımcınız olacaktır.

Türkiye’nin her noktasında en yakın çiçekçilerle buluşmanızı sağlayan Çiçek Sepeti, Silivri’de çiçek siparişi vermek istediğinizde, sizi en yakın çiçekçilerle buluşturur ve sevdiklerinize hissettirmek istediğiniz duyguları aktarmanızı sağlayacak aranjmana dakikalar içinde ulaşmanızı sağlar.

İstanbul-Silivri Çiçekçi

Hürriyet Mahallesi, Kadıköy Mahallesi, Fener Mahallesi ya da Fatih Mahallesi farketmez… Eğer Silivri’de ikamet ediyorsanız, Silivri çiçekçilerinin hepsi Çiçeksepeti’nde size sadece bir tık kadar uzak. Silivri çiçekçi aramadan hızlıca sipariş vermek için Çiçeksepeti'ni tercih edebilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Silivri’ye çiçek göndermek istediğinizde, sevdikleriniz Çiçeksepeti farkı ile sizin için özel tasarlanan rengarenk ve mis kokulu aranjmanlara kavuşabilecekler. Bunun için yapmanız gereken tek şey akıllı telefonunuza Çiçek Sepeti uygulamasını indirmek ya da web sitemiz üzerinden online sipariş vermek. Üstelik üyelik şartı olmadan…

Silivri Çiçek Sepeti

Eski dönemlerde ismi “Selymbria” olarak anılan Silivri’nin perihistorik devirlere kadar inen bir tarihi vardır. Doğal bir liman olması ve önemli ticaret yollarının üzerinde bulunması Silivri’yi tarih boyunca önemli bir yer hale getirmiştir. İstanbul’un fethi ile birlikte Osmanlılar’a geçen bu bölge, tüm el değiştirmelerden sonra 1 Kasım 1922’de tekrar Türklere teslim edilmiştir.

Çok sayıda medeniyetin ortak noktası olan Silivri’de gezilecek yerler açısından da oldukça zengindir. Bu yerlerden bazıları şunlardır: Silivri Sahili, Mustang Range Binicilik Klübü, Klassis Golf Club, Silivri Kalesi, Mimar Sinan Köprüsü.

Eşsiz bir sahile sahip olan Silivri ilçesinde, gezip görülecek yerlerin dışında size en yakın çiçekçiyi bulmak istediğinizde ise, çiçeksepeti Silivri ilçesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Çiçek Sepeti ile Slivri’de çiçek siparişi vermek işte bu kadar kolay! Siz de çiçeklerle sevdiklerinize duygularınızı aktararak onların yüzünü güldürmek isterseniz hemen ÇiçekSepeti’ne gelebilir, sevdiklerinize en uygun rengarenk aranjmanı en hızlı şekilde gönderebilirsiniz.