İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Silver Polo

Kişisel eşya ve aksesuarları taşımayı kolaylaştıran ürünlerin başında çantalar yer alır. Farklı desen, şekil ve boyutlarda üretilen çantaların kullanım amacına uygun olarak seçilmesi gerekir. Silver Polo ürünleri arasında yer alan sırt ve omuz çantası modelleri gündelik hayatın her alanında değerlendirilir.

Taşıma Kolaylığı Sunan ve Tarzınızı Yansıtmanızı Sağlayan Çanta Modelleri

Silver Polo sırt çantası modelleri sıklıkla lise ve üniversite dönemlerinde ders kitapları ve diğer kırtasiye malzemelerini taşımak için kullanılır. Modern çizgilerle tasarlanan çanta modelleri spora malzemeleri için de ihtiyaç duyulan kişisel eşyaları muhafaza etmenizi kolaylaştırır. Seyahatlerinizde el bagajı olarak da kullanabileceğiniz sırt çantası modelleri şehir içi toplu taşıma araçlarında rahatlık sağlar. Sırt ergonomisine uyum sağlayan uygun fiyatlı Silver Polo ürünleri, yükü omuzlara eşit olarak dağıtır. Bu sayede çanta taşımaya bağlı olarak boyun ve omuzlarda istenmeyen durumlar oluşmaz.

Silver Polo omuz çantaları minimalist tasarımlarıyla ön plana çıkar. Hafif yapıda olan yeni sezon Silver Polo modelleri, günlük kullanımın yanı sıra özel gün ve kutlamalara katılırken stilinizi yansıtmanıza yardımcı olur. Her türlü kıyafet, ayakkabı ve aksesuarlarınıza uyum sağlayan çanta seçenekleri elde taşınabileceği gibi asma aparatı yardımıyla omuzda da kullanılır. Fermuar, zımba ve zincir detayları kullanılan çantalar, farklı kumaş dokuları ile dikkat çeker. Çantalarda yer alan fermuarlı bölmeler ve yan gözler eşyalarınıza hızlıca ulaşmanızı sağlar.

Uzun Ömürlü Kullanım Olanağı Sunan Kaliteli Çanta Seçenekleri

Silver Polo fiyatları ürünlerde kullanılan malzeme çeşitliliği ve işçiliğe göre farklılık gösterir. Fiyat- performans kategorisinde değerlendirildiğinde beklentilerinize cevap veren indirimli Silver Polo ürünleri, kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Aradığınız outlet ve yeni sezon Silver Polo ürünlerini online olarak inceleyebilirsiniz. İstediğiniz, ihtiyacınız olan ürünleri Silver Polo kampanya dönemlerinde avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nden kolayca satın alabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.