İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Silverella ÇiçekSepeti’nde!

Silverella, parıltısı ve ihtişamıyla yüzyıllardır en gözde aksesuarlara hayat veren gümüş takı ürünleriyle kullanıcıları cezbetmeye devam ediyor. Birbirinden özel tasarımlarıyla gümüşe hayat veren Silverella, en güzel modelleriyle ÇiçekSepeti’nde!

Gümüşün mistik gücünü ortaya çıkarırken bakışları üzerinize toplayacak Silverella tasarımları, uygun fiyat ve avantajlı ödeme koşullarıyla ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor.

Parıltınıza Silverella Dokunuşu

Parlak rengi ve yapısıyla birçok anlamı temsil eden ve geçmişten günümüze en cezbedici mücevherlere dönüşen gümüş, Silverella’nın muhteşem tasarımlarını ve koleksiyonlarını oluşturuyor. Gümüş geleneğini modern tasarım anlayışı ile harmanlayan marka, tasarımcılarının ellerinde şekillenen kolyeler, yüzükler, küpeler, bilezikler gibi birçok takı modeli ve takı setleriyle bizlere eşlik ediyor. Değerli taşlarla da süslenen eşsiz tasarımlar, tarzınızı tamamlamak için sizleri bekliyor.

Kimi zaman bağlılığı ve sonsuz aşkı sembolize eden gümüş; kimi zaman de ihtişam, güç ve estetik gözü ifade etmiştir. Silverella’nın dizaynları ve özel koleksiyonlarıyla siz de sevdiklerinize olan duygularınızı gümüş tasarımlarla ifade edebilir, her kombine ve farklı giyim tarzlarına uyum sağlayan takı modelleriyle kendinizi her an şık hissedebilirsiniz.

Kombinlerinizi tamamlayacak ve takı tutkunuza ortak olacak Silverella ürünlerini ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulaması üzerinden keşfedebilir; zevkinize en uygun ürünleri satın alabilirsiniz. En popüler figür ve şekiller, değerli taşlar ve renklerle süslenmiş tasarım harikası Silverella imzalı takılar, siz ve sevdikleriniz için en uygun fiyatlar ile online alışverişte! Hemen dilediğiniz platform üzerinden Silverella modelini inceleyerek kapınıza teslim edilecek şekilde online satın alma kolaylığını yaşayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.