İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Simax ÇiçekSepeti'nde!

1837 yılında kurulan Simax markası; Avrupa’nın önde gelen borosilikat cam üreticilerinden biri. Yılların verdiği tecrübe ve güvenle Simax markası, geri dönüşümlü malzemeler ile ürünlerini geliştirmeye devam ediyor. Simax, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Bardak, sürahi, kek kalıbı, ölçek seti, saklama kabı ve daha fazlası… Simax markasının portföyünde mutfağınızda yer alacak birçok ürün bulunuyor. Cam mutfak eşyaları dendiğinde akla gelen markalardan olan Simax markası, el işçiliğinden faydalanarak benzersiz tasarımda ürünler geliştiriyor. Siz de uygun fiyatlı Simax ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Dayanıklı ve Kaliteli Simax Ürünleri

Simax markası dendiğinde, akla ilk olarak kalite dayanıyor. Isıya dayanıklı ürünler geliştiren, yıllarca kullanılabilen mutfak gereçleri üreten Simax markası; hem estetik hem de fonksiyonel bir kullanım sunuyor. Böylece Simax markası, mutfak aksesuarlarında da kalite ve şıklığı ön plana çıkaranların markası oluyor. İndirimli Simax ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Simax marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Simax ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Mutfakta cam kullanmanın sağlığa olan katkısını bilenler ve ürünlerini bu doğrultuda seçenler, Simax markasını tercih ediyor. Siz de avantajlı Simax fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.