İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Simfer ÇiçekSepeti'nde!

Simfer 1977 yılında Türkiye’nin ilk entegre katı yakıt sobasını üreterek faaliyetlerine başladı. 1997 yılında pişirici grubu ürünlerinin üretimine başladı. Bir aile markası olan Simfer markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Ankastre ürünler, solo ürünler, ısıtma ve soğutma ürünleri, dondurucu ve soğutucular üreten Simfer markası; hem evinizde hem de iş hayatınızda dayanıklı ürünleriyle en büyük destekçiniz. Ev aletleri konusunda uzman olan Simfer markası, ürünleriyle uzun ömürlü bir kullanıma sahip. Siz de uygun fiyatlı Simfer ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Dayanıklı Simfer Ürünleri

Mutfağındaki ev aletlerini yenilemek ya da yeni ürünlere yer vermek isteyenler, yıllardır Simfer kalitesine güveniyor. Simfer’in portföyünde birçok ürün bulunuyor. Fırın, ocak, davlumbazdan oluşan Simfer ankastre setler, iç-dış mekanlarınızı ısıtıp soğutan klimalar, daha fazla depolama alanı sunan dondurucular ya da tekli ürünler Simfer ayrıcalığıyla evinizi süslüyor. İndirimli Simfer ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Simfer marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Simfer ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Uzun ömürlü ve dayanıklı ev aletleri kategorisinde herkesin aklına ilk gelen markalardan olan Simfer ile mutfağınızı ve evinizi değiştirebilirsiniz. Siz de avantajlı Simfer fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.