İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Similac ÇiçekSepeti'nde!

Dünyaca ünlü Abbott sağlık şirketinin bir markası olan Similac, bebeğinizin bedensel ve zihinsel gelişiminde önemli rol oynayan besleyici mamalar geliştiriyor. Similac markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Bebeğinizin her dönemine uygun ürünlere sahip olan Similac markası, bebeğiniz büyürken her adımda onun yanında oluyor. Besleyici formülü ve nefis tadıyla Similac marka mamalar ile bebeğinizin gelişimine katkı sağlayabilirsiniz. Siz de uygun fiyatlı Similac ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Besleyici Similac Ürünleri

Farklı yaş gruplarına göre bir ürünü bulunan Similac markası; 0-6 aylık bebekler için Similac 1 Bebek Sütü, 6-12 aylık bebekler için Similac 2 Devam Sütü, 1 yaşından itibaren kullanım için Similac 3 Devam Sütü ürünlerine sahip. Anne sütü yerine kullanılmayan, takviye gıda olarak konumlandırılan zengin besleyici formüllü Similac ürünleri ile bebeğinize ihtiyacı olan besinleri sağlayabilirsiniz. İndirimli Similac ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Similac marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Similac ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Ebeveynlerin yıllardır güvenle kullandığı Similac marka mamalar ile siz de bebeğinizi tanıştırabilirsiniz. Siz de Similac ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Similac ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.