Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün

Sinbo

Genç ama başarılarıyla sektörde kendine sağlam bir yer edinmiş olan Sinbo, bugün yaklaşık seksen ülkeye ihracat yapan bir dünya markası haline gelmiştir. Evdeki pratikliğinizi artıracak Sinbo ürünleri, ihtiyacınıza en uygun ürünü keşfetmeniz için ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor!

Ulaşılabilir fiyatlarla kaliteli ürünler vizyonu ve yenilikçi tasarımlarıyla marka yolculuğuna devam eden Sinbo ürünleri, uygun fiyatlar ve özel kampanyalarla ÇiçekSepeti’nde. Bildirim ayarlarınızın açık, iletişim bilgilerinizin doğru olduğundan emin olarak siz de fırsatları yakalayabilirsiniz!

Kendi Küçük, Faydası Dev Sinbo’lar

Sinbo ürünleri hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Minimum yer kaplayan ürünler, taşıma, saklama ve temizleme kolaylığı sağlar. Tüm bu faydalar düşünülerek tasarlanan ürünler, ayrıca evinizin şıklığına uyum sağlayacak şık dizaynlara sahiptir. Siz de fonksiyonel ve evinizin dekorasyonuna renk katacak Simbo ürünlerini, ÇiçekSepeti’nin kolay satın alma ve ödeme konforuyla ve uygun ödeme koşullarıyla satın alabilirsiniz.

Evin küçük devleri Sinbo küçük ev aletleri, sunduğu birçok avantaja ek olarak düşük enerji tüketimi ile maksimum güç sağlayan ürünleriyle hem yüksek bir performans sağlar hem de enerji ve para tasarrufu yapmanıza yardımcı olur. Cebinizi ve konforunuzu düşünen ürünler arasında, kahve makinası, ekmek yapma makinesi, elektrikli düdüklü tencere, elektrikli ızgara, fritöz ve mikrodalga fırın, tost ve çay makinesi gibi mutfağın olmazsa olmazları bulunuyor. Bu ürünlerin yanı sıra mutfağını bir sonraki aşamaya çıkarıp profesyonelleşmek isteyenler için mutfak tartıları, mikserler, kıyma makineleri, gıda doğrayıcı gibi farklı mutfak ürünleri de Sinbo’nun geniş ürün yelpazesinde bulunuyor. Günlük işleri kolaylaştırmanın yanında sağlıklı yemekler hazırlamaya yardımcı bu ürünler ile zahmetsizce ve zamandan kazanarak beslenmenize yeni bir soluk getirebilirsiniz. Siz de mutfağınıza Sinbo pratikliği ve kalitesi katmak istiyorsanız, markaya ait tüm ürünleri ÇiçekSepeti güvencesiyle inceleyebilir ve sahip olmak istediğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Mutfaklarımızın en önemli yardımcıları olan küçük ev aletleri, işlevsel ve şık ürünleriyle Sinbo kalitesiyle evimizde hayat buluyor. Siz de kendiniz ya da sevdikleriniz için ihtiyacınıza en uygun ürünleri ÇiçekSepeti’nin sunduğu online alışveriş kolaylığıyla, evinizin konforunda satın alabilirsiniz.