Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
BURADAN
BAŞLAYIN

Sincan Çiçek Siparişi

Çiçekler, kelimeler ile anlatılamayan duyguları ifade etmenin en etkileyici yollarındandır. Uygun bir çiçek aranjmanı ile özleminizi ya da sevginizi ifade edebileceğiniz gibi özür de dileyebilirsiniz. Laleleri ile meşhur Sincan çiçekçileri de sevdikleriniz için hazırlayacakları ayrıcalıklı tasarımlarla size yardımcı olur. Duygularınızı bir jest ile ifade etmek istiyorsanız ÇiçekSepeti’nin zengin seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Fatih, Temelli, Yenikent gibi pek çok farklı noktaya teslim edilecek Ankara Sincan çiçek siparişi için ÇiçekSepeti hazır!

Ankara Sincan Çiçekçileri

Sincan, Ankara’nın en büyük ve kalabalık ilçesidir. Şehir merkezine 20 km uzaklıkta kurulan ilçe, temiz havası ve doğal güzellikleriyle ön plana çıkar. Tarihi milattan önce 5000’li yıllara uzanan ilçede Roma ve Bizans’a ait önemli eserler bulunmaktadır. Bağdat Demiryolu sayesinde ticaret yollarından birisi olmayı başaran ilçede yer alan Sincan Harikalar Diyarı ise Avrupa’nın en büyük parkıdır. Sincan halkı ve turistlerin uğrak noktalarından olan Harikalar Diyarı’nda oyuncak maketler, model uçak pistleri, piknik alanları ve spor alanları yer alır. Pek çok göçmenin yaşadığı Sincan’a yerleşen Romanlar gelirken yanlarında lala soğanları getirmiştir. Böylece renkli duruşlarıyla Ankara’nın çehresini değiştiren Lale bahçeleri Sincan’ın da simgesi olmuştur. Her yıl mayıs ayında düzenlenen Lale Festival’inde tonlarca çiçek yer alır. Çok sayıda kırmızı ve sarı lalenin yanı sıra gül, kadife çiçeği ve begonya da yetiştirilen ilçedeki çiçekler Türkiye’nin farklı şehirlerine gönderilir. Sincan ilçesi çiçekçileri sayesinde zarif çiçek çeşitleri birbirinden güzel aranjmanların ortaya çıkmasında rol oynar. Tek bir tık ile ÇiçekSepeti’ne girebilir, beğendiğiniz çiçeği seçerek sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz. Çiçekçileri gezmenize gerek kalmadan verebileceğiniz siparişler sayesinde zamanınız da size kalır.

ÇiçekSepeti Sincan’da!

Ankara-Sincan’a çiçek göndermek için kullanabileceğiniz en pratik yol olan ÇiçekSepeti, geniş ağı ile istediğiniz anda siparişlerinizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlar. Zarif ve ayrıcalıklı tasarımları ile zengin seçeneklere sahip olan ürünler arasında her zevke uygun çiçekler vardır. Beğendiğiniz ürünleri kredi kartı ile güvenli bir şekilde satın alabilir ve aynı gün ücretsiz teslimat fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Duygularınızı ifade etmek ve sevdiklerinize kendisini özel hissettirmek için zaman zaman kaybetmeden siparişinizi oluşturabilirsiniz.