Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Sinema Poster-Afiş

Sinema, hayal dünyası ile gerçeğin harmanlandığı oldukça özel bir sanat dalıdır. Bu sanat dalı sayesinde yıllardır muhteşem dizi veya filmler ortaya çıkmakta, hayatın farklı renkleri ve özel hikayeler herkesi büyülemeye devam etmektedir. Sinema poster-afişleri ise hobi olarak sinema sanatına gönül verenlerin yaşam alanlarında sık sık yer verdiği dekorasyon ürünlerinin başında gelir. İzlediğiniz dönemde derinden etkilendiğiniz ve defalarca izlemekten bıkmadığınız filmler, poster ve afişler ile her zaman sizinle olabilir. Film izlemeyi seven ve sinemaya ilgi duyan biriyseniz, favori filminizin afişini ve posterini odanıza ve evinizin duvarına asmak size büyük keyif verecektir. Ayrıca sinema sanatına ilgi duyan bir arkadaşınız var ise sinema poster veya afişini satın alarak ona güzel bir hediye verebilirsiniz.

Sinema Poster ve Afişleri ile Sıradışı Bir Dekorasyon

Sinema yediden yetmişe herkesin hayranı olduğu bir alandır ve bu alanda yıllardır muhteşem filmler üretilir. Bazısı sizi derinden etkiler, bazısı unutulmaz olur, bazısı ise gününüzün güzel geçmesini sağlar. Bu özel filmlerin en güzel sahneleri, kahramanları ve mekanlarını hatırlatan afişleri dekorasyonunuzun bir parçası olarak kullanabilir, oldukça keyifli bir ortam yaratabilirsiniz.

  • Sadece kendi odanızda değil, evin diğer odalarında da afişlere yer verebilirsiniz. Sinema afişleri estetik görünümleri itibarıyla evinizin tüm odalarına uyum sağlayabilir. Kendinizi ifade etmenin en keyifli yollarından birisi olarak duvarınıza astığınız bir film afişiyle, beğenilerinizi dış dünyaya sunabilirsiniz.
  • Görsel tasarımcılar bazı filmlerin orijinal afiş görsellerinin yer aldığı bazı posterleri modifiye ederler ve bu versiyonlar da sizin için bir seçenek olabilir.
  • Yerli ve yabancı yapıtların iz bırakan sahnelerine ait görseller de bu posterlerde yerini alır. Filmlere damga vurmuş repliklerin yazdığı posterler, sinemaseverler tarafından en çok ilgi gören seçeneklerdir.
  • Çocukluğunuzda ve gençliğinizde çok sevdiğiniz filmlerin afişlerini evinizin dekorasyonunda kullanmanız size nostaljik anlar yaşatacaktır. Posterler sayesinde özel alanlar oluşturarak yaşam alanınızın size özgü olmasını sağlayabilirsiniz.
  • Sinema poster ve afişleri konsept olarak tüm iç mekanlara kolaylıkla adapte edebilirsiniz. Çocuk ve genç odalarına kusursuz bir şekilde uyum sağlayan posterler, tüm ev halkının ortak zevkini yansıttığı sürece oturma odası ve salonların duvarlarını da rahatlıkla süsleyebilir.
  • Unutulmaz film yıldızlarının posterleri de en az film afişleri kadar dikkat çekicidir. Kült haline gelmiş sinema figürlerine poster ve afiş halinde evinizde yer vermek, hem karakterli hem de kendine has bir dekorasyon zevki yaratmanızı sağlar.
  • Pozitif enerjiyi daha sık deneyimlemeniz için ideal bir yol olan sinema poster ve afişlere ofisinizde yer vermek ise gün içerisinde size büyük bir motivasyon kaynağı olur. Ofisteki çalışma arkadaşlarınızla bu alanda ortak bir zevke sahipseniz veya kendinize ait özel bir odanız varsa afiş ve posterleri duvara asabilir, güzel bir sinerji oluşturabilirsiniz.

Birbirinden Yaratıcı Sinem Poster ve Afiş Çeşitleri

Sinema poster ve afişleri çeşitli ebatlarda sunulmaktadır. Kullanacağınız alanın genişliğine ve büyüklüğüne göre en ucuz sinema poster ve afişini sayfa üzerinden inceleyerek bulabilirsiniz. Parlak kuşe kağıda baskılı poster ve afişleri sipariş ettiğinizde ürün size özel bir kapta ve rulo halinde gelir. Bu posterleri istediğiniz bir modeldeki çerçevenin içine yerleştirmeniz kullanım için yeterlidir. Rustik vintage ve retro posterleri, unutulmaz filmlerin sembol haline gelen replikleri, karakterleri ve afiş görselleriyle zevkinize göre kişiselleştirmeniz de mümkün. 20x30 cm, 35x50 cm gibi ebat seçenekleri bulunan poster ve afişlerin ahşap üzerine dijital baskı sıvama veya başka özel tekniklerle bastırarak istediğiniz posteri hazırlayabilirsiniz.

Yaşam alanınızın dekorasyonunda en sevdiğiniz filmler veya kahramanları kullanmak sizi motive edecek bir seçim olacaktır. En güzel ve uygun fiyatlı poster çeşitlerini ÇiçekSepeti sinema poster-afiş sayfasında bulabilir, hemen sipariş ederek uygun fiyat ve farklı ödeme seçenekleri avantajlarından yararlanabilirsiniz.