İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

İstanbul - Şirinevler Çiçek Siparişi

Şirinevler semtindeki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, Şirinevler Çiçek Siparişi sayfamızdan istediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere taze çiçeklerden hazırlanan şık bir çiçek aranjmanını online olarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye çapında dağıtım ağına sahip Çiçek Sepeti ile İstanbul-Şirinevler semtine göndereceğiniz çiçek siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir.

- Beğendiğiniz Çiçeği Seçin

- Güzel bir kart notu oluşturun (isterseniz sesli mesajınızı oluşturun)

- Çiçeğinizi aynı gün Şirinevler'deki sevdiklerinize teslim edelim.

Arnavutköy ilçesine bağlı Şirinevler semti için veya İstanbul için çiçek siparişi vermek Çiçek Sepeti ile çok kolay.

Çiçekler, insanların kendilerini iyi hissetmelerini sağlayan, iyi günde kötü günde sevdiklerinizi size, sizi sevdiklerinize hatırlatan kıymetli hediyelerdir. Sevdiğiniz bir arkadaşınızın doğum gününde ya da anne babanızın yıl dönümünde aranızda mesafeler olsa dahi onları hatırladığınızı, özlediğinizi, sevdiğinizi göstermenin en tercih edilebilir yolu onlara güzel bir çiçek hazırlatıp yollamaktan geçer. ÇiçekSepeti, müşterilerine sunmuş olduğu ürün çeşitliliği,  kaliteli hizmet anlayışı ve vermiş olduğu aynı gün teslim hizmeti ile hem sizi hem sevdiklerinizi memnun eder. Şirinevler Çiçek Siparişi ile vermiş olduğunuz çiçek siparişiniz, hızlı ve pratik şekilde sevdikleriniz için yola çıkar. Sizlerin ve sevdiklerinizin mutluluğu  için itina ile hizmet veren ÇiçekSepeti sayesinde semtinizdeki en yakın çiçekçi için saatler süren bir arayışa girmenize gerek kalmaz. Ayrıca ÇiçekSepeti; Siyavuspaşa, Koca Sinan ve Hürriyet gibi Şirinevler’e yakın semtlere de hizmet verir.

İstanbul-Şirinevler Çiçekçileri

İstanbul’un Bahçelievler ilçesine bağlı olan Şirinevler, oldukça kalabalık bir semttir. Şirinevler’de oldukça bilinen birçok AVM, park, mesire alanı, gezilecek yerler ve yemek yemek için çok tercih edilen mekanlar mevcuttur. Bunların yanı sıra insanların bu semtte en büyük arayışlarından bir tanesi de çiçekçilerdir. Günümüzde bir hediyeden daha fazlası olarak görülen çiçekler herkes tarafından çok tercih edilir. Teknoloji çağı olarak bilinen bu dönemde, Şirinevler çiçekçileri arayışı yerine ÇiçekSepeti Şirinevler üzerinden online sipariş verip, zahmetsiz bir şekilde çiçeğinizi sevdikleriniz için veya kendiniz için hazırlatabilirsiniz.

ÇiçekSepeti Şirinevler’de!

Hislerimizin, duygularımızın, sevgimizin tercümanı olan çiçekler kişiye kendini özel hissettirir. Sevdiklerinizin kendilerini özel hissetmeleri için ÇiçekSepeti, geniş dağıtım ağı ve Şirinevler aynı gün teslim çiçek hizmetiyle titizlikle çalışır. Birbirinden farklı türdeki birçok çiçeği bünyesinde barındıran ÇiçekSepeti, aradığınız bir çiçeği kolaylıkla bulmanıza yardımcı olur. Geniş dağıtım ağı sayesinde, hemen hemen her semte çiçek gönderimi yapan ÇiçekSepeti, ürün paketlemesi ve güvenli sipariş hizmetiyle oldukça tercih edilir. Eğer Şirinevler’e çiçek göndermek isterseniz ÇiçekSepeti üzerinden çiçeğinizi seçip tereddüt etmeden onay verebilirsiniz. Kendinizi şımartmak, evinize veya ofisinize bambaşka bir hava katmak, ya da sevdiklerinize kendinizi hatırlatmak için; özel bir çabaya ihtiyaç duymadan, hemen şimdi ÇiçekSepeti’nin çiçeklerine göz gezdirebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.