İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Şişli ve çevresinde çiçekçi mi arıyorsunuz ?

Şişli ve çevresindeki sevdiklerinize çiçek göndermek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Çiçek Sepeti'nden vereceğiniz siparişle çiçek seçiminiz tazehaliyle dilediğiniz gün ve saat diliminde teslim ediliyor. Üstelik yalnızca Şişli’ye değil, İstanbul'daki 50 şubemiz ile istediğiniz semte çiçek gönderebilirsiniz.

Çiçek Sepeti içerisindeki yüzlerce üründen dilediğinizi seçin, siparişiniz bu yoğun İstanbul trafiğinde Şişli'ye aynı gün içerisinde, aynı tazeliğinde teslim edilsin. Size gelecek teslimat SMS'iyle siz de bu yoğunlukta sevdiğinizi kolayca ve uygun fiyata sevindirmenin tadını çıkarın.
7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerimiz, size yılın 365 günü sevdiklerinizi sevindirmek için yardımcı oluyor. Şişli ve çevresine hem internet, hem telefon yoluyla sipariş verebilir, hafta sonları da dahil olmak üzere bayram ve tatil günlerinde de çiçeğinizi aynı gün sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Çiçeklere herkes bayılır. Bu yüzden çiçekler, özel günlerde en çok tercih edilen hediyelerden biridir. Nasıl olmasın ki? Her çiçekte duygular kendine bir anlam bulur ve bu anlam sevdiklerinizin en özel günlerini daha da özelleştirir.

Peki çiçek seçimini nasıl yapabilirim diyorsanız, sizi en yakın çiçekçi nerede diye düşünmekten kurtaran Çiçek Sepeti, farklı aranjman seçenekleri ile en büyük yardımcınız olacaktır.

Türkiye’nin her noktasında en yakın çiçekçilerle buluşmanızı sağlayan Çiçek Sepeti, Şişli'de çiçek siparişi vermek istediğinizde, sizi en yakın çiçekçilerle buluşturur ve duygularınızı anlatmanızı sağlayacak aranjmana en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar.

İstanbul-Şişli Çiçekçileri

Teşvikiye Mahallesi, Fulya Mahallesi, Mecidiyeköy Mahallesi ya da Harbiye Mahallesi farketmez… Eğer Şişli’de ikamet ediyorsanız, Şişli çiçekçilerinin hepsi Çiçek Sepeti’nde size sadece bir tık kadar yakın.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Şişli’ye çiçek göndermek istediğinizde, sevdikleriniz Çiçek Sepeti farkı ile birbirinden farklı ve renkli aranjmanlara kavuşabilecekler. Bunun için yapmanız gereken tek şey akıllı telefonunuza Çiçek Sepeti uygulamasını indirmek ya da web sitemiz üzerinden online sipariş vermek. Üstelik üyelik olmadan…

Şişli Çiçek Sepeti

Osmanlı’nın batılılaşma sürecine girmesiyle büyüyen ve modernleşen ilçe, tıpkı Beyoğlu gibi Avrupai tarzda yerleşim yerlerinden biri haline gelmiştir. İstanbul’un eski yerleşimlerinden biri olan ilçe; müzeleri, köşkleri, kiliseleri, camileri, sinagogları, dikilitaşlarıyla ünlüdür. Hatta dikilitaşları o kadar meşhurdur ki, Şişli’nin Nişantaşı gibi bazı semtlerine adını vermiştir.

Her açıdan oldukça tatmin edici bir ilçe olan Şişli, gezilecek yerler açısından da oldukça zengindir. Bu yerlerden bazıları şunlardır: Şişli Camii, Atatürk Müzesi, Teşvikiye Camii, Aya Dimitri Rum Kilisesi, Saint Esprit Katedrali, Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu, KüçükÇiftlik Park, Bomonti Bira Fabrikası, Abide-i Hürriyet Anıtı, Askeri Müze, Maçka Demokrasi Parkı, Fatih Sultan Mehmet Tabiat Parkı.

Her bir köşesinde kültürel bir etkinliğe rastlayabileceğiniz Şişli ilçesinde, size en yakın çiçekçiyi bulmak istediğinizde ise, çiçeksepeti Şişli ilçesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Çiçek Sepeti ile Şişli’de çiçek siparişi vermek işte bu kadar kolay! Çiçeklerin kendilerine has anlamlarıyla sevdiklerinize olan duygularınızı ifade etmek isterseniz, hemen ÇiçekSepeti’ne gelebilir, sevdikleriniz için en uygun aranjmanı saniyeler içinde gönderebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.