İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Şişme Botlar

Kamp ve balıkçılık gibi aktivitelerde sıklıkla tercih edilen şişme botlar keyifli vakit geçirmenize olanak sağlar. Farklı desenlerde ve tasarımlarda üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulur. Yetişkinler için geniş ve büyük bot çeşitleri mevcuttur. Dostlarınızla birlikte güzel vakit geçirmek için şişme botlardan tercih edebilirsiniz. Bu ve benzeri birçok ürün için ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesine göz atabilirsiniz.

Dayanıklı ve Konforlu Şişme Botlar

Şişme bot 4 kişilik aile için uygun tasarımları bulunur. Bu ürünler çoklu kullanılacağı için dayanıklı olmaları gerekir. Farklı markaların ortaya koyduğu botlar kaliteli malzemelerden bir araya getirilir. Bu sayede botunuzu herhangi bir riske girmeden güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

  • Şişme bot 3 kişilik ve 4 kişilik gibi farklı kapasitelere sahiptir. Geziye çıkacağınız ekibin sayısına uygun olarak bu modellerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Her bot kapasitesi doğrultusunda yük taşıyabileceği için belirtilen sayıyı geçmemeniz gerektiğinden tercihlerinizi bu doğrultuda yapabilirsiniz.
  • Bebekler için özel olarak üretilen modeller bulunur. Bu modeller çocuğunuzun güvenli bir şekilde yüzmesine olanak sağladığı gibi dikkat çekici tarzıyla da miniklerin beğenisini kazanır. Bunlar arasından özellikle flamingo şişme bot çeşidi küçükler tarafından sıklıkla tercih edilen bir modeldir.
  • Kürekleriyle birlikte kullanıcılara sunulan şişme botlar bir pompa yardımıyla şişirildikten sonra kullanılmaya hazır olur. Kürekler yardımıyla botunuzu yönlendirerek sevdiklerinizle dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz.

Şişme Bot Fiyatları

Şişme bot fiyatları her bütçeye hitap eder. Alım gücünü zorlamayan fiyatlar herkesin kendisine uygun olanı bulmasına olanak sağlar. Farklı boyutlarda ve modellerde üretilir. Üstelik dayanıklı ve sağlam oldukları için uzun süreli kullanım sağlanabilir. Herhangi bir pompa yardımıyla şişirilerek hazır hale getirilebilir. Göl ve nehir gibi akıntının az olduğu sularda tercih edilir.

Profesyonel şişme botlar özellikle ekstrem sporlarla ilgilenenlerin odak noktasıdır. Markaların uzman kadroları tarafından tasarlanan bu bot çeşitlerinin kontrol edilmesi kolay ve dayanıklıdır. Şiddetli akıntılara karşı direnç gösteren şişme bot 5 kişilik olan modelleri sıklıkla tercih edilenler arasında yer alır. ÇiçekSepeti’nden bu gibi şişme bot çeşitlerinden dilediğinizi satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.