İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Şişme Bot Aksesuar

Şişirilebilir tekne şeklinde tanımlanan botlar su sporlarının vazgeçilmez araçları olarak kabul edilir. Zaman içerisinde daha gelişmiş ve modern şekillerde üretilen şişme botlar pratik kullanımı ile dikkat çekmeyi başarır. Özellikle denizde vakit geçirmeyi seven kişiler hobi amaçlı olarak şişme bot almayı tercih eder. Şişirilebilir tekneler rafting gibi eğlenceli spor dallarında çokça fayda sağlar. Ayrıca bu botlar deniz avcılığı ile ilgilenen kişiler için önemli bir ekipman olur. Günümüzde sahil güvenlik görevlilerinin kullandığı deniz araçları da şişme botlardan oluşur. Kullanım amaçları ne olursa olsun bu deniz araçlarına sahip olan kişiler birtakım aksesuarlara ihtiyaç duyar. Bu aksesuarlar için körüklü ayak pompası, bot küreği, bot tamir kiti ve çığ sondası gibi eşyalar örnek verilebilir. Uygun fiyatlı şişme bot malzemeleri için ÇiçekSepeti üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Şişme Bot ve Aksesuar Çeşitleri

Şişme bot ve aksesuar alışverişi yapacak olan kişiler çok fazla ürün seçeneği ile karşılaşır. Bu durum kafa karışıklığına neden olabilir. Ancak bu alışverişler sırasında satın alınan botun hangi amaçla kullanılacağının unutulmaması gerekir. Şişme botların ebatları, ağırlıkları, malzemeleri, kumaş kalınlıkları, tabanları ve kişi kapasitesi değişiklik gösterir. 3 kişilik kapasiteye sahip olan bir bot geniş aile gezileri için yeterli olmayabilir. Bu durumda 6-8 kişilik kapasiteye sahip olan deniz araçlarını tercih edebilirsiniz. Deniz gezintilerinde rahat bir deneyim yaşayabilmek için kaliteli aksesuarlar satın alabilirsiniz. Şişme bot aksesuarı hususunda gerekli her şeyi ÇiçekSepeti üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Şişme Bot Parça ve Aksesuarları ÇiçekSepeti’nde!

Şişme bot aksesuarları denildiğinde çoğu kişinin aklına kullanışlı ve pratik eşyalar gelir. Çift fonksiyonlu elektrikli pompalar botların kurulum aşamasında büyük kolaylık sağlar. El pompası, bot şişirme pompası ve körüklü ayak pompası gibi eşyalar da aynı görevi yerine getirir. ÇiçekSepeti’nde şişme bot sahiplerini memnun edecek uygun fiyatlı ve kaliteli malzemeler bulunur. Katlanabilir kürek çapası, can simidi, kürek palası, portatif kazma küreği, leke çıkarıcı solvent ve krom ıskarmoz gibi malzemeler bunlardan bazılarıdır. Şişme bot yedek parça malzemelerini ve çok daha fazlasını ÇiçekSepeti aracılığıyla satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.