Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Şişme Deniz Yatağı ve Koltuğu

Yaz aylarının en eğlenceli faaliyetleri arasında hiç kuşkusuz deniz ve havuz etkinlikleri yer alır. Küçük bir arkadaş grubuyla ya da kalabalık bir ekiple gidilen tatilleri daha eğlenceli bir hale getirmek için farklı ekipmanları tercih edebilirsiniz. Kullanım amacına ve kullanan kişi sayısına göre bu ekipmanlar farklı boyutlara sahip olabilir. Şişme deniz yatağı ve koltuğu ürünleri bu anlamda tek kişilik seçeneklerden başlayarak 4 kişilik seçeneklere kadar değerlendirebilirsiniz. Hem denizde hem de havuzda kullanıma uygun olan deniz yatağı seçenekleri sayesinde yaz tatilinizde harika zaman geçirebilirsiniz. Derin sularda yüzerken dinlenmek ve güneşlenmek için CicekSepeti’nin size sunduğu birbirinden farklı şişme deniz yatağı modellerine göz atabilir, ucuz fiyat seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz

Şişme Deniz Yatağı ve Koltuğu Modelleri

Havuz ve denizde kullanılan şişme ürünler deniz yatağı, deniz koltuğu ve deniz simidi çok farklı modelleri içerir. Yüzmeyi kolaylaştıran bu şişme ürünleri özellikle çocuklar için tercih edebilirsiniz. Oturak bölümü barındıran farklı ürünler şişirildiğinde kolayca suyun üzerinde kalabilir. Henüz yüzme bilmeyen çocukların denize ve havuza alışmasını sağlamak için kullanılan bu ürünler farklı şekillere sahiptir. Özel tasarım ürünler çocuklar tarafından beğenildiği kadar yetişkinler için de son derece uygundur. Özellikle flamingo gibi farklı hayvan figürleri barındıran büyük modeller yetişkinlerin kullanımı için idealdir. Suyun üzerinde zaman geçirirken hem güneşlenmek hem de dinlenmek isterseniz farklı tasarımlara sahip şişme ürünlerden birini tercih edebilir, denizin ya da havuzun keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Havuzda zaman geçirirken suyun üzerinde kalması gereken farklı şeyler bulunur. Özellikle havuz içindeyken içeceklerin suya dökülmesini engellemek her zaman kolay değildir. Yüzme bitiminde havuzdan çıkarak içecek almak ise her zaman çok kolay olmaz. Bu gibi durumlarda içecekleri de güvenle havuz içine taşımak için yüzen platformları kullanabilirsiniz. Çok sayıda içeceği alabilen bu ürünler sandık formundadır ve şişme yapıda olduğu için su üzerinde yüzerek içeceklerinizi size taşıyabilir.

Şişirmesi ve Kullanması Kolay Şişme Ürünler

Deniz ve havuz aktiviteleri öncesinde farklı şişme ürünlerin hazırlanması sık görülür. Bu ürünlerin şişirilmesi ve kullanıma hazırlanması uzun sürebilir. Hazırlık sürecini minimuma indirmek için farklı pompa seçenekleri kullanabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz elektrikli ve manuel pompalar sayesinde büyük boyutlara sahip şişme ürünleri bile dakikalar içinde kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Bu pompalar sayesinde hem siz çok fazla çaba sarf etmek zorunda kalmazsınız hem de şişme deniz yatağı ve koltuğu için ideal basıncı kolaylıkla elde edebilirsiniz. Deniz ya da havuzda keyifle vakit geçirmenizi sağlayacak farklı seçenekleri tercih ederek her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Suda kullanıma uygun olan büyük boyutlu ürünlerden çok sayıda kişi aynı anda yararlanabilir. Gölgelik barındıran büyük ada seçeneklerini de benzer şekilde çok sayıda dostunuzla birlikte kullanabilirsiniz. Bu ürünleri kolayca şişirebilir ve etkileyici boyutu sayesinde konforla kullanabilirsiniz. Üstelik tüm şişme ürünlerin taşıma süreci de son derece pratiktir. Ürünün içindeki havayı boşalttıktan sonra katlayarak paketleyebilirsiniz. Bu şekilde hem araçla hem de çantada kolay şekilde taşıyabilirsiniz.

Avantajlı Deniz Yatağı Fiyatları ÇiçekSepeti’nde!

Şişme deniz yatağı ve koltuğu modellerinde görülen çeşitler farklı istekleri karşılamak için ideal seçenekler oluşturur. Çocuklar için denizde ve havuzda kullanılan şişme ürünler ile yüzme becerilerinin geliştirilmesi mümkündür. Buna ek olarak yetişkinlerin konforunu arttıran ve su aktivitelerini daha eğlenceli kılan pek çok farklı ürünü tercih edebilirsiniz. Kullanıcılara sunulan çok sayıda çeşit sebebiyle ürünlerin fiyat seçenekleri de önemli oranda çeşitlenir. Şişme deniz yatağı ve koltuğu seçeneklerinin sahip olduğu özelliklere göre daha yüksek fiyat etiketlerine sahip olması sık görülen bir durumdur. Siz de istediğiniz şişme deniz ve havuz ürününü avantajlı ve ucuz fiyat seçenekleriyle ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz!