Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Şişme Havuzlar

Bahçe, teras ve benzeri birçok alana havuz kurabilme imkânı tanıyan şişme havuz modelleri, farklı derinliklerde kullanıma sunuluyor. Birkaç adımda kurabileceğiniz ürünler ile sıcak havalarda serinleyebilir, çocuklarınız ile birlikte eğlenceli ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Tasarımsal olarak sunduğu alternatiflerle seçim yapabilmenizi kolaylaştıran dış mekân oyuncakları, herhangi bir yere gitmeden kendi özel alanınızda havuz kurabilme olanağı veriyor. Boyut ve kurulum özelliklerine göre birçok seçenek sunan en iyi şişme havuz modellerini ÇiçekSepeti ile satın alabilir, kaliteli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Portatif Özellikleriyle Öne Çıkan Şişme Havuz Modelleri

Patlama ve yırtılma gibi deformasyonlara dayanıklı materyallerden tasarlanan şişme havuzlar, uzun süreli kullanım beklentinize cevap veriyor. Kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretilen ürünlerle suyun sakinleştirici etkisini hayatınızın her alanına taşıyabilirsiniz. Genişlik olarak da çeşitli seçenekler sunan havuzlar, yaşadığınız mekâna uygun modeli bulabilmenizi kolaylaştırıyor. Tonlarca ağırlıktaki suları taşıyabilecek yapılarda üretilen ürünleri, düz herhangi bir zemine yerleştirebilirsiniz. Sert profillerle desteklenen birçok şişme havuz modeli, sarsılma ve devrilme gibi problemlerin önüne geçerek hem yetişkinlerin hem de çocukların havuz içerisinde rahatlıkla dolaşabilmesine imkân tanıyor. Tek parça ve set olarak kullanıma sunulan ürünler ile serinleyebilir, hafta sonu tatilinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

2, 3, 4 katlı brandalar ve sert plastikler kullanılarak üretilen şişme havuz modelleri, su sporu yapan çocuklarınız için antrenman yapabilme imkânı tanıyor. Hava basıncıyla birkaç adımda kurabileceğiniz ürünlerle sıcağın bunaltıcı etkilerinden kurtulabilirsiniz. Dış mekân deniz oyuncakları arasında bulunan şişme havuzlar, güvenli bir şekilde yüzebileceğiniz yapılarda tasarlanıyor. 3, 4, 5 ve 6 kişinin sığabileceği alternatiflere sahip olan ürünlerle yaşam alanlarınızı keyifli bir ortama dönüştürebilirsiniz. Çocuklar için renkli ve desenli birçok seçenek sunan havuzlar, çeşitli dış etkenler göz önünde bulundurularak tasarlanıyor. Kum ve toprak üzerine kurulabilecek yapılarda üretilen bu ürünlerle ailenizle veya arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Dayanıklı ve Kullanışlı Şişme Havuz Çeşitleri

Köşeli ve oval formlarda çeşitli seçenekler sunan ürünler, yerleştirmek istediğiniz alan uygun modeli bulabilmenizi kolaylaştırıyor. Basınca dayanıklı yapılarda tasarlanan oval şişme havuzları tercih ederek suyun içerisinde rahatlıkla hareket edebilirsiniz. Lineer kaplamaya sahip alternatifleriyle deneyiminizi artıran ürünler, sızdırma ve benzeri sorunların önüne geçiyor. Tek bir hareketle havasını indirebileceğiniz birçok havuz modelini katlayarak güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Yüzücü gözlüğü ve bone gibi yüzme aksesuarlarıyla birlikte kullanabileceğiniz ürünler, kolaylıkla doldurulup boşaltılabilecek yapılarda tasarlanıyor. Dikdörtgen ve kare formlarında üretilen havuz modellerini balkon gibi köşeli alanlara yerleştirebilirsiniz.

Taşınabilir boyutlarda tasarlanan şişme havuz modelleri, hava şişirme makineleri ile şişirebileceğiniz yapılarda üretiliyor. Derinlik seviyesi daha az olan ürünleri tercih ederek yüzmeyi yeni öğrenen çocuklarınızın suya alışmasına yardımcı olabilirsiniz. Mavi, kırmızı ve gri gibi çeşitli renklerde kullanıma sunulan şişme havuz modelleri, yaz eğlencesini evinize taşıyarak çocuklarınızla keyifli zaman geçirebilmenize olanak tanıyor. Güneş ışığının yıpratıcı etkilerine karşı dayanıklı yapılarda tasarlanan ürünlerle bahçe ve teraslarınıza daha düşük maliyetlerde havuz kurabilirsiniz. 120 cm x 90 cm x 35 cm ve 262 cm x 175 cm x 51 cm gibi çeşitli boyutlarda üretilen birçok model, rahatsız etmeyen yumuşak tabanlarıyla deneyiminizi artırıyor.

Şişme Havuzlar ile Eğlenceli Vakit Geçirin

Şişme havuz modelleri arasından seçim yaparken yerleştirmek istediğiniz alanın genişliğini dikkate almanız gerekiyor. Hem boyut hem de tasarım olarak birçok alternatif sunan ürünlerle yaşadığınız mekânları çocuklarınız ve kendiniz için daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Ucuz ve uygun fiyatlı çeşitli seçeneklere sahip olan şişme havuzlar, aradığınız modeli bulabilmenizi kolaylaştırıyor. Çocukların rahat ve güvenli bir şekilde hareket edebileceği yapılarda tasarlanan ürünler ile yüzmeyi henüz öğrenen küçüklerin korkularından uzaklaşmasını sağlayabilirsiniz. Siz de her bütçeye hitap eden ucuz ve uygun şişme havuzlara ÇiçekSepeti ile ulaşabilir, ihtiyacınız olan modeli birkaç adımda sipariş verebilirsiniz.