Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Şişme Havuz Deniz Ürünleri

Zamanın eğlenceli geçmesini sağlayan havuz ve deniz şişme ürünleri için en doğru adres ÇiçekSepeti! Büyük küçük herkesin beğenisini kazanan bu ürünler ile hem bireysel olarak hem de ailenizle birlikte eğlenmek oldukça kolay. Uzun soluklu kullanımlar için dayanıklı malzemelerden üretilen şişme ürünler, bahçe gibi açık alanlarda güvenli bir şekilde kullanılabilir. Boyutları ve yaş gruplarına göre değişkenlik gösteren deniz ürünlerini hemen sipariş ederek eğlenceli anlar için hazırlıklara hemen başlayabilirsiniz.

Farklı Kapasitelere Sahip Şişme Havuz Modelleri

Şişme havuz ve havuz ürünleri, sevdiklerinizle birlikte keyifli anlarınıza eşlik eder ve eğlenceniz en azi ikiye katlar. Daha çok bebeklerin ve çocukların kullanıma uygun tek kişilik şişme havuz modellerine ek olarak ailecek de kullanabileceğiniz iki, üç ya da dört kişilik ürün çeşitleri de mevcuttur. Standart yuvarlak havuzların yanında oval, dikdörtgen gibi farklı geometrik şekillerden oluşan modeller ve Unicorn, Flamingo gibi şekillerle süslenen modeller dekoratif olarak oldukça farklı seçenekler sunmaktadır. Farklı boyutlardaki şişme havuzlar fiyatlarıyla da ekonomik bir seçim yapmanızı kolaylaştırır. Şişme havuzlarında bulunan taban korumalığı, havuzun çimen ve kum gibi farklı zemin tiplerine kolayca yerleşmesini sağlar. Bazı modeller de bulunan çıkarılabilir üst tente ile dilediğiniz zaman güneşin tadını çıkararak güneşlenebilir, dilediğiniz zaman da güneşin kavurucu sıcaklığından korunabilirsiniz.

Deniz Topları ile Eğlenceli Anlar Yaşayın

Çocuklarla birlikte yetişkinlerinde oynayabileceği deniz topları; tatlı ve tuzlu sularda batmama özelliği ile öne çıkmaktadır. Hafif, esnek ve yumuşak olan deniz topları sayesinde su içerisinde ya da plajda çeşitli oyunlar oynayarak tatilinizi eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Birbirinden farklı desenleri ve renkli yapılarıyla suda kolayca fark edilebilen deniz topları, aynı zamanda farklı boyut alternatifi de sunmaktadır. Topları ağız yardımıyla şişirebileceğiniz gibi pompa yardımıyla da şişirebilirsiniz. Plaj çantanızda daha fazla yer açmak için kullanmadığınız zamanlarda deniz toplarının havasını indirererek, katlayıp çantanıza yerleştirmeniz mümkündür.

Pompa ile şişirilen modellerin yanı sıra top havuzu topu olarak da bilinen çeşitleri de bu sayfada bulabilirsiniz. Paket halinde satılan topları havuz kurulumu yapıldıktan sonra ister su doldurarak isterseniz de susuz olarak hiçbir işlem uygulamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Esnek, sağlam ve hafif malzemelerden üretilen ürünler, ağırlık, kırılma ya da kayma sebepli yaralanmalara neden olmaz.

Pratiklik Sağlayan Şişirme Pompaları ile Zamandan Kazanın

Yükseklikleri ve kullanan kişi sayısına göre değişen boyutları ile fark yaratan havuzlar sayesinde suyun taşmasını önleyebilir, vücudunuzun daha fazla bölümünün su içerisinde kalmasını sağlayabilirsiniz. Geniş tıpaları bulunan modeller, çok kısa bir süre içerisinde suyun boşaltılmasına fırsat verir. İçerisinde hava bulunmadığında çok az bir yer kaplayan havuzlar, plaj çantasında veya bavulda rahatlıkla taşıyabilir. Havuzu yalnızca birkaç dakika içerisinde kullanıma hazır hale getirmek için şişme pompasından yardım almanız uygulayacağınız en pratik şişirme yöntemidir. Şişme pompalarının elektrik enerjisini kullanarak sağladığı güç, verimli bir şekilde şişirme işleminin gerçekleşmesine yardım eder. Elektrikli modellerin yanı sıra ayağınızla basıp kullanabileceğiniz uygun fiyatlı pompalar da bulunmaktadır. Modern tasarımları ile hızlı şişirme özelliği bulunan pompaları kullanarak sadece şişme havuzlarını değil, aynı zamanda kolluk, can simidi, deniz yatağı ve top gibi birçok ürünü de kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Farklı basınç özelliklerine sahip olan şişirme pompaları oldukça hızlı bir şekilde hava basar. Cihazın üzerinde bulunan bar göstergesi sayesinde pompanın ne miktarda basınç oluşturduğunu görebilirsiniz. Ayarlanabilir başlıklar sayesinde pompanızı tıpa kısmına rahatlıkla yerleştirerek hava kaçırma sorunu da engellemeniz mümkündür.

ÇiçekSepeti şişme deniz ve havuz ürünleri sayfasında yer alan binlerde şişme havuz ve diğer deniz ürünleri arasından özgürce seçim yapabilir, bu kullanışlı ve eğlenceli ürünleri en uygun fiyat ve hızlı gönderim avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

Yaz eğlencenizi doruklara çıkaracak şişme havuz ve deniz ürünlerimizle hemen tanışın. Suda güvenle vakit geçirmek için can simidi ve deniz simitleri ile can yeleklerimize, sahilde konforlu güneşlenme için plaj hasırlarımıza göz atın. Tüm şişme ürünleriniz için pratik şişirme pompaları sunuyoruz. Denizde veya gölde macera arayanlar için dayanıklı şişme botlarımız var. Çocukların su güvenliği için şişme deniz kollukları, eğlenceli oyunlar için şişme deniz topları mevcut. Suda rahatça uzanmak isteyenler için çeşitli şişme deniz yatakları ve koltukları bulunuyor. Tatilinizde, bahçenizde veya terasınızda serinlemek için farklı şişme havuz ve deniz ürünlerimiz ile yaz keyfinizi katlayın.