Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Şişme Yapı ve Araçlar

Çocuklarla eğlenceli zaman geçirmek için şişme yapı ve araçlarını kullanabilirsiniz. Yazlık, bahçe, teras, balkon, çocuk odası gibi alanlar için ideal olan şişme havuz ve oyun alanlarıyla güzel bir gün geçirmek mümkün. Özellikle küçük çocukların zıplaması, atlaması ve özgürce hareket etmesi için uygun olan şişme oyun alanları ve top havuzları, enerji atmak için iyi bir seçenek. Trambolin, kaydıraklı havuz, eğlence parkı, şişme koltuk gibi farklı seçenekleri ile her ihtiyaca çözüm sunan en iyi şişme yapı araçlarını ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Modeller arasından çocuğunuzun yaş grubuna göre tercih yapabilirsiniz. Çocukların top ve su havuzu gibi şişme oyun araçları ile oynadığı zamanlarda yanında olmanız önemli. Yetişkin gözetiminde kullanılması gereken şişme oyun araçları sayesinde çocuklar güvenli bir şekilde eğlenir.

Şişme Oyun Alanlarında Bitmeyen Eğlence

Küçük yaş grubunda olan çocukların istediği gibi özgürce hareket etmesini sağlayan şişme oyun alanları, eğlenceli bir gün sunar. Yumuşak tabanı, duvarları ve esnek yapısı ile çocukların güvenle oyun oynamasını sağlar. İçine konulan oyuncaklar ile çok daha eğlenceli hale getirebilir. Ayıca şişirilebilir detayları ile farklı kullanım seçeneklerine de sahip.

Şişme oyun alanları;

  • Yumuşak ve konforlu zemin yapısı ile güvenle kullanılır.
  • Havası söndürüldüğünde çok az yer kaplar.
  • Onarım kiti ile sunulan seçenekleri sayesinde uzun süre dayanır.
  • Renkli ve sevimli hayvan desenleri ile çocukların ilgisini çeker.
  • Üretim malzemesinden ötürü darbelere karşı dayanıklıdır.

Çocuğunuzun odasına eğlenceli bir oyun alanı kurabilirsiniz. Kendi başına oyuncaklarıyla oyun oynarken hayal gücünü güçlendirebilir. Seyahat anlarında valizinize atarak yanınızda götürebileceğiniz şişme oyun alanları ile çocuklarınızın verimli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Yaz Sıcağında Serinlik Sunan Etkinlikler

Kumsalda, bahçede, balkonda, terasta kullanılabilen şişme havuzlar ile çocuklarınızın serinlemesi mümkün. Suyla yeni tanışan minik bebeklerin keyifli bir gün geçirmesi için tasarlanan bebek yüzme havuzları, yumuşak yapısı ile güvenle kullanılır. Farklı boyut ve genişlikte olan şişme havuzlar, her yaş grubuna hitap eder. Çok yer kaplamadan saklama alanlarında muhafaza edilen şişme havuz modelleri mutlaka bir yetişkin gözetiminde kullanılmalı.

Çocukların denizde eğlenmesi için sunulan şişme deniz yatakları, gölgelik detayları ile sağlıklı bir kullanım sunar. Küçük çocukların rahat edebilmesi ve güvende olabilmesi için çift halkalı baby float çeşitleri, arkaya yatabilen yastığı ile üstün konfor sağlar. Bebeklerin denizle tanışma deneyimini keyifli bir oyuna dönüştürür. Bebeklerin ayak kısımlarının suyla rahat temas edebilmesi için bebek bezi şeklinde tasarlanmış.

Egzersiz Yaptıran Hacı Yatmazlar

Çocuklar gün içerisinde çok enerjik ve hareketli olur. Özellikle kapalı alanlarda çok fazla zaman geçiren çocukların enerjisini boşaltmak için ideal olan hacı yatmaz çeşitleri, yumuşak yapısı ile güvenle kullanılır. Hayvan figürleri ile süslenen hacı yatmazlar, çocukların yumruk ve tekme gibi dövüş hareketlerini pratik yapmasını sağlar. Denge sağlaması için alt kısmına su doldurulması yeterli. Kesinlikle yere düşmeden bu oyun aracı ile çocuklarınızın gün boyu enerjisini atabilir. El ve göz koordinasyonu sağlayan şişme hacı yatmazlar, çocukların kaslarının çalışmasına yardımcı olur. Gün içerisinde çocukların hareketsiz kalmasını engeller. Kaba motor becerilerini geliştirmeyi sağlar.

Siz de çocuklarınızla birlikte eğlenceli bir gün geçirmek, aile tatilinizi unutulmaz anlarla doldurmak, çocukların yeni deneyimler yaşamasını sağlamak için en ucuz şişme yapı ve araç çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Yaşam alanlarınızın yapısına, çocuklarınızın ihtiyaçlarına ve yaş grubuna uygun olan seçenekleri erişilebilir fiyat seçeneği ile hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin güvenli alışveriş deneyimi, kolay ödeme seçeneği ve ayrıcalıklı ürün çeşitliliği ile çocuklarınızın istediğiniz eğlence ürünlerini tercih edebilirsiniz.