Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Sıvı Sabunlar

El temizliği için katı sabunlar dışında sıvı el sabunlarını da kullanabilirsiniz. Sıvı sabun çeşitleri elleri kurutmadan temizlemenize yardımcı olur. Hoş kokulu seçenekleri bulunan sıvı sabunların değerli yağlarla zenginleştirilen formülleri vardır. Cilt yapınıza uygun sıvı sabunlarla el hijyeni sağlayabilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen sıvı sabunlarda nemlendirici katkısı da bulunur. Kaliteli ve hoş kokulu sıvı sabun çeşitleri için ÇiçekSepeti’ne göz atabilirsiniz.

Sıvı Sabun Çeşitleri

Sıvı sabunlar içeriklerine göre farklı sınıflarda yer alabilir. Sıvı sabun markaları özel içeriklerle el hijyeninize katkı sağlar. Nemlendirici etkili sıvı sabunlar cildinizin nem dengesini korurken derinlemesine temizlik hissi elde etmenize de yardımcı olur. Farklı boyutlardaki ambalajlarda sunulan sıvı sabun çeşitleri arasında mutfakta da kullanabileceğiniz ürünler bulunur. Yemek pişirirken elinize sinen kokuları ortadan kaldırmada etkili olan sıvı sabunları keyifle kullanabilirsiniz. Ellerinizi yıkadıktan sonra geriye kalan ferahlık hissini doyasıya içinize çekebilirsiniz. Sıvı sabun 4 lt, 5 lt gibi büyük ambalajlarda ve küçük boyutlu pompalı şişelerde sunulur. Pompalı şişedeki sıvı sabun 5 lt yedek şişeler yardımıyla doldurulabilir. Ek olarak sıvı sabunluk çeşitlerine de doldurulabilir. Özellikle kalabalık ortamlarda katı sabunlar yerine sıvı sabun çeşitlerinin kullanılması daha doğru bir tercih olacaktır.

Sıvı Sabun Özellikleri

Sıvı sabun çeşitlerinin üretim amacı el hijyenini maksimum seviyeye ulaştırmaktır. Katı sabunların bıraktığı kalıntılardan sıkıldıysanız sıvı sabun kullanmayı seçebilirsiniz. Cildiniz için hangi ürünün daha doğru olduğuna karar veremiyorsanız sıvı sabun tavsiye detaylarına göz atabilirsiniz. Sıvı sabunların koku çeşitliliği oldukça fazladır. Zevkinize uygun sabunlarla temizliğin ve ferahlığın tadını çıkarabilirsiniz. Nemlendirici katkılı sıvı sabunlar ellerinizin kurumasını engeller. Ellerinize bulaşan mikroorganizmalardan kurtulmak için de antibakteriyel özellik taşıyan sıvı sabun çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Organik içerikli, vegan antibakteriyel, bol köpüklü ve hoş kokulu sıvı sabun çeşitlerinden dilediğinizi kullanabilirsiniz.

Sıvı El Sabunu Fiyatları

Sıvı sabun fiyatları ürün çeşidine ve içeriğine göre değişiklik gösterir. Sevdiğiniz sıvı sabunları yedek şişesiyle set halinde alabilirsiniz. Farklı kokulara sahip sıvı sabun çeşitlerini de deneyebilirsiniz. Kaliteli markalar tarafından üretilen hoş kokulu sıvı el sabunu çeşitlerini ÇiçekSepeti üzerinden uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.