Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Sıvı Sabunluklar

Hijyen, hayatın en önemli parçalarından biridir. Kendimizi mikroplardan korumak için sık sık ellerimizi yıkar, temizleriz. Ellerimizi temizlediğimiz ürünlerin de tabii ki temiz olması gerekir. Açıkta duran, sürekli tozlanan ve kirlenen sabunlar ile elleri temizlemek pek sağlıklı değildir. Bu yüzden birbirinden güzel ve kullanışlı sabunluk çeşitleri bulunur. Hem dekorasyonu tamamlayan hem de daha hijyenik bir temizlik için siz de sıvı sabunluk modellerini ÇiçekSepeti’nden hemen keşfedebilirsiniz!

Her Ortama Uyum Sağlayan Sıvı Sabunluk Modelleri

Sabunlar, katı ve sıvı olmak üzere ikiye ayrılır. Günümüzde banyolarda ve mutfaklarda genellikle sıvı sabunlar ve onlarla birlikte sıvı sabunluklar kullanılır. Böylece sabunlar farklı bireyler tarafından kullanıldığında bile hijyenik olarak bir sorun teşlik etmez. Özellikle kimsenin elinin değmediği, otomatik sensörlü modeller hijyen konusunda çok büyük yardımcılardır. Sıvı sabunlukların çeşitli seçenekleri bulunur. Duvara monte edilebilen ve basmalı modeller en sık tercih edilenlerdendir. Ayrıca ürünlerin yapımında kullanılan malzemeler de değişiklik gösterir. Taş, seramik, plastik, cam, porselen ve pirinç gibi malzemelerden üretilen farklı sıvı sabunluklar vardır. Tercihe göre manuel veya otomatik olarak kullanılabilen modellerin ayrıca şampuan ve duş jeli gibi ürünlerin kullanılabildiği versiyonları da vardır. Sıvı sabunluk modellerinin ayrıntılarından şu şekilde bahsedebiliriz:

Cam sıvı sabunluk: Sıvı sabunluk modelleri arasında en sık tercih edilenlerden biri cam olanlardır. Banyo ve mutfaklarda temiz, hijyenik ve modern bir görüntü için bu modellere şans verebilirsiniz. Farklı renk, desen ve tasarımdaki ürünler her zevke ve bütçeye uyum sağlar. 

Duvara monte edilebilen sıvı sabunluk: Sıklıkla banyolarda tercih edilen bir türdür. Duvara monte edilen sıvı sabunluk modellerinin banyodaki alandan kazandırması onu ön plana çıkarır. Şık, dekoratif ve alandan tasarruf sağlayan bu modelleri tercih ederek siz de tarzınızı yansıtabilirsiniz. Sürekli olarak lavabonun yanında duran, ıslanan ve kirlenen bir model istemiyorsanız duvara monte edilen sabunluk çeşitleri tam siz göre! 

Otomatik sensörlü sıvı sabunluk: Teknolojinin gelişmesiyle birlikte sıvı sabunlukların da geliştiğini söyleyebiliriz. Sıradan sıvı sabunluk çeşitleri yerine artık otomatik sensörlü modeller tercih edilebiliyor. Evlerde ve ofislerde kullanımı uygun olan otomatik sensörlü sıvı sabunluk sayesinde ürün ile temas en aza iniyor ve daha çok hijyen sağlanabiliyor. Mutfak ve banyolarda kullanılabilen, hijyen konusunda dikkatli olan bireylerin bu ürünü tercih etmesi doğru bir seçenek olacaktır. Ayrıca bu ürün sayesinde çocuklar da kolay bir şekilde ellerini yıkayabilir ve kirlerden arınabilir!

Sıvı sabunluk set: Set olarak satılan ürünler sayesinde banyonuzdaki çeşitli ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Böylece hem ürünleriniz bir uyum içinde olur. 

Mutfaklar için süngerlikli sıvı sabunluk: Mutfaklar için banyolardan farklı olarak süngerlikli modeller bulunur. Bu ürünler sayesinde sıvı sabun ve temizleme bezi, süngeri gibi ürünler kolayca ve hijyenik bir şekilde bir arada bulunabilir.

Her Bütçeye Uygun Sıvı Sabunluk Modelleri

Yukarıda saydığımız modeller haricinde duş sabunluk modelleri de mevcuttur. Bu tarz sabunluklar ile duş esnasında şampuan, saç kremi ve duş jeli gibi ihtiyaçlarınızı daha kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz. Sıvı sabunluk modelleri sürekli kullanılabilir ve doldurulabilir oldukları için de oldukça faydalıdır. Hem kendi evinize yakışacak hem de sevdiklerinizin evini süsleyecek sıvı sabunluk çeşitlerini hemen keşfedebilirsiniz. Banyo ve mutfaklarda tarzınızı yansıtacak uygun fiyatlı sıvı sabunluk çeşitleri sayesinde hijyen sağlamak artık çok daha kolay!

Banyolarda ve mutfaklarda sıklıkla kullanılan sıvı sabunluk modellerinin fiyatları ürünün yapımında kullanılan malzemeye, boyutuna ve sahip olduğu teknolojiye göre değişiklik gösterebilir. Primanova, Palex, Acar Belly gibi markaların çeşitli ürünlerine ÇiçekSepeti’nden kolayca ulaşabilirsiniz! Banyo ve mutfaklarınızda tarzınızı yansıtacak, set ve tekli olarak satılan uygun fiyatlı sıvı sabunluk modelleri sizi bekliyor!