İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Skinfood ÇiçekSepeti'nde!

1957 yılında kurulan ve sadece gıda temelli kozmetik üreticisi olan Skinfood markası, ürünleri ile kullanıcılar tarafından büyük beğeni topluyor. Skinfood markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Maskeden toniğe, kremden seruma varana kadar birçok ürün çeşidi bulunan Skinfood markası; en kaliteli meyve ve sebzeleri kullanarak ürünlerini hazırlıyor. Bu meyve ve sebzeleri yüksek teknoloji kullanarak kaliteli birer ürüne dönüştüren Skinfood markası, cildiniz için en doğru bakımı yapmanızı sağlıyor. Siz de uygun fiyatlı Skinfood ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Doğal İçerikli Skinfood Ürünleri

Skinfood markası; dünyanın farklı lokasyonlarından meyve, sebze ve mineralli su tedarik ederek kalitesini artırıyor ve cilt sağlığınız için ürünlerini geliştiriyor. Skinfood markasının en çok tercih edilen ürünlerinden olan Skinfood Egg White Pore Gözenek Maskesi de, yumurta akı özütü içeren bir ürün olma özelliğini taşıyor. Cildinize bakım yapan, temizleyen Skinfood markası, aynı zamanda lipstick, göz kalemi gibi makyaj ürünlerini de portföyünde bulunduruyor. İndirimli Skinfood ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Skinfood marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Skinfood ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Kozmetik alanında farklı ve dikkat çekici bakış açısı ile yer alan Skinfood markasının ürünlerini çok beğeneceksiniz. Siz de Skinfood ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Skinfood ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.