Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Sleepy

Türkiye’nin en başarılı markaları arasında yer alan Sleepy, bebek ve kadınlar için ürettiği özel ürünleriyle yaşamınızı daha da kolaylaştırır. Sleepy ürünlerinin prematüre dahil olmak üzere yenidoğan döneminden başlayarak her yaş bebek için uygun tasarımı bulunur. Sensitive ve Naturel serileriyle öne çıkan Sleepy, farklı beden seçenekleriyle tercih yapmanızı kolaylaştırır. Bebeklerin gelişimini destekleyen ve kadınların özel günlerinde doğallığıyla destek veren Sleepy ürünlerini ÇiçekSepeti aracılığıyla inceleyerek en iyi modeli rahatlıkla bulabilirsiniz.

Ekstra Yumuşaklığa Sahip Sleepy Ürünleri

Her cilt tipine uyum sağlayan Sleepy ürünleri, her kesimin ilgisini çekmeyi başarır. Hem hijyenik hem de kullanışlı tasarımıyla öne çıkan tüm ürünleri sayesinde gün boyu rahat etmenizi sağlar. Özel günlerinizde nefes alan, doğal pamuk lifleriyle konforunuzu düşünen ürünleriyle hareketlerinizi kısıtlamaz. Tahriş ya da kaşıntı gibi sorunlar yaşamınızı önler. Doğal maddelerden üretilen Sleepy ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilirsiniz. Sleepy kampanya fırsatlarını yakalayarak istediğiniz ürünü uygun fiyata bulabilirsiniz.

Yeni sezon Sleepy ürünlerinden Naturel slim ekstra ince normal ya da naturel slim ekstra ince uzun modellerini tercih ederek rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz. Sleepy fiyatları, ürünün sunduğu özelliklere ve paket içerisinde kaç adet olduğuna göre farklılık gösterebilir. İndirimli Sleepy ürünleri ile ihtiyacınız olan birçok şeyi daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Organik Ürünleri Sayesinde Bebekler Daha Huzurlu

Doğallığa büyük önem veren Sleepy, ürünlerindeki inceliğiyle kadınların konforunu düşünür. Farklı çeşit ve boyutlardaki pedleri sayesinde her kesime hitap etmeyi başarır. Saf ve organik olmasıyla tüketicilerin beğenisini kazanan Sleepy, bebeklerin yanı sıra kadınların hayatını kolaylaştıran ürünleriyle kullanıcı kitlesini daha da genişletmeyi başarır. Uygun fiyatlı Sleepy ürünleri için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.