Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Slipstop ÇiçekSepeti'nde!

“Sıcak kumlara ve kaygan zeminlere son” sloganı ile adını duyuran Slipstop sayesinde sayesinde deniz, kum ve güneşin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Uygun fiyatlı Slipstop ürünleri çocuklardan yetişkinlere kadar tüm kullanıcıların stil sahibi ve güvenli adımlar atmasını sağlar. Kaydırmaz tabanlı olan birbirinden eşsiz modeller, desenleri, canlı renkleri ve yumuşacık özel kumaşı ile oldukça dikkat çeker. ÇiçekSepeti'nin geniş ürün yelpazesi ile yeni sezon Slipstop ürünleri arasından tarzınıza uygun modeli kolayca bulabilir, renkli bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz.

Popülerliği günden güne artan Slipstop ürünleri, çorap gibi giyip çıkarılabilen yapısı ile kullanım kolaylığı sunar. Benzersiz tasarımları ile göz kamaştıran modeller, özel tabanlı formülü sayesinde çıplak ayağa nazaran ıslak zemindeki kayma sorununu minimuma indirir. İnce tasarıma sahip olan Slipstop deniz ayakkabılarını kapalı terlik veya yüzme paletlerinin içine dahi kolaylıkla giyebilirsiniz. Bilek kısmını güzelce kavrayan ve sıkma yapmayan bilek lastiği, cildin kaşınmasını ve tahriş olmasını önler. Kullanıcıların gözdesi olan bu deniz ayakkabıları, kayma sorununun yanı sıra kum, taş, diken ve diğer küçük nesnelerin ayağınıza girmesini engeller. Bununla birlikte böcek ısırması gibi sorunların da önüne geçebilirsiniz. Kir tutmayan dokusu, temizlenebilir yapısı ve hızlı kuruma özelliği bulunan ürünler zahmetsiz bir kullanıma olanak tanır.

Plaj Kombinlerinin Tamamlayıcısı İndirimli Slipstop Ürünleri

Kullanıcıların zevkine göre farklı modellerde üretilen outlet Slipstop ürünleri, yaz mevsiminin cıvıl cıvıl renklerini ayağınıza taşır. Patik görünümü ile dikkatleri üzerine toplayan bu deniz ayakkabıları ile plajda daha rahat hareket edebilirsiniz. Yetişkinlere ve çocuklara özel farklı numara aralıkları bulunan ürünler, ayağı terletmeyecek ve havasız bırakmayacak şekilde tasarlanır. Böylece ayak sağlığının korunmasına yardım eder. Hiç yokmuş hissi uyandıran Slipstop ürünleri, hafifliği sayesinde ağırlık problemi yaşatmaz. Bu deniz ayakkabılarını sadece yaz aylarında değil; evde, bahçede, spor salonlarında, okulda, kreşte, açık ve kapalı oyun alanları olmak üzere aklınıza gelebilecek birçok yerde kullanabilirsiniz. Bütçe dostu olan Slipstop fiyatları sayesinde zevkinize en çok hitap eden modele kolayca sahip olabilirsiniz.

Siz de oldukça rahat, esnek ve hafif olan Slipstop kampanya ürünlerini ÇiçekSepeti sayesinde tek tıkla satın alabilir, sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu edebilirsiniz.