Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Snob Parfüm

Kişisel bakım günlük hayatın her yerinde yer alır. Bu noktada koku önemli rol oynar. Kişinin imzası haline gelen kokular farklı çeşitlerde üretilir. Snob kaliteli ve dayanıklı kokularıyla kullanıcıların beğenisini kazanır. Kendinize uygun olan kokuyu bulmak için ÇiçekSepeti’nden markanın parfüm çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Snob Parfüm Nedir?

Snob ürün nedir sorusunun cevabı oldukça açıktır. Kaliteli olması nedeniyle fiyat arttıkça aynı oranda kullanıcı talebi artan ürünlere snob ürün denilir. Herkesin ilgiyle karşıladığı Snob parfüm çeşitleri bu noktada kullanıcıların beğenisini kazanır. Erkeklere özel kokulardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Üstelik farklı boyutlarda satışa sunulan parfümlerin seyahat boyu olanlarını tatillerde yanınızda rahatlıkla götürebilirsiniz.

  • Snob parfüm hemen her çeşidinde kalıcılığı ön planda tutar. Bu bağlamda gün boyu ferah bir kokuya sahip olmak isteyen kullanıcılar Snob’un parfümlerine yönelir. Bitki özleri, baharat ve odunsu kokulardan zevkinize uygun olanı bulabilirsiniz.
  • Snob deodorant genellikle duş sonrasında ferahlığı artırmak ve terlemenin önüne geçmek için kullanılır. Marka, sağlığa duyarlıdır. O nedenle ciltte herhangi bir tahrişe sebep olmaz ve tereddüt etmeden kullanılabilir.
  • Snob erkek deodorantlar genellikle 150 ml üretilir. Tekli ve ikili olarak satılır. Bunun yanı sıra Snob parfümle birlikte set halinde satılanları mevcuttur. İhtiyacınıza yönelik olarak tek veya set halinde satın alabilirsiniz.

Snob ile Gün Boyu Kalıcı Ferahlık

Snob parfüm özellikleri arasında kalıcılık ön planda yer alır. Günlük hayatta, iş yerinde ve özel günlerde kullanmak için uygundur. Farklı birçok çeşidi vardır. Bu çeşitler arasından hafif veya sert olmak üzere farklı notalarda parfümler bulunur. Tarzınıza uygun olarak odunsu veya hafif notalardan seçim yapabilirsiniz.

Snob’un parfüm ve deodorantları hemen her bütçeye hitap eder. Bu sayede dilediğiniz çeşidi uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Hoş kokusunun yanında şık tasarımıyla kullanıcıların beğenisini kazanır. Farklı boylarda satışa sunulduğundan istediğiniz parfümün farklı boylarını bulabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinden yararlanarak aradığınız Snob parfümü satın alabilirsiniz.