İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Kudüs Kirazı

Kudüs kirazı olarak da bilinen solanum bitkisi yaşam alanlarınıza rengarenk ve canlı bir görünüm kazandırmak için ideal. Sevdiklerinize hoş sürprizler yaparken birbirinden güzel solanum bitkisi çeşitlerine göz atabilirsiniz. Güzel görünümüyle dikkat çeken solanumlar ÇiçekSepeti’nde.

Yaşam Alanınızda Oryantal Bir Dokunuş: Solanum Bitkisi

Küçük domates demetlerini andıran bir görünüme sahip solanum bitkisi, mekana oryantal ve şık bir görünüm kazandırır. Göz alıcı bir dekoratif aksesuar olarak değerlendirebileceğiniz bu bitki, yaşam alanınızı süslemek için güzel bir seçenek. Çok yıllık otsu bir bitki olduğu için uzun yıllar size eşlik eder. Yaprakları her mevsim yeşil renkte kaldığı için mekana capcanlı ve huzurlu bir dokunuş kazandırır. Bitkinizin büyüme evrelerini uzun yıllar boyunca keyifle seyredebilirsiniz. Sevdiklerinize doğallıktan ilham alan bir hediye sunmak istiyorsanız farklı boyutlardaki solanum çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Farklı Boyutlarda Şık Kudüs Kirazı

Solanum bitkisini dilediğiniz boyutlarda tercih etmeniz mümkün. Solanum bitkisinin yetişme ve büyüme evresine tanık olmak istiyorsanız küçük boyutlu solanumlara yönelebilirsiniz. Klasik kahverengi saksılarla satışa sunulan bitkiler, meyvelerin renkleriyle uyumlu porselen saksılarla kombinlenebilir. Böylece yaşam alanınızla bütünleşen şık bir dekoratif aksesuara kavuşabilirsiniz. Solanumlar üç boyutlu dekoratif saksılarla hoş bir görünüm kazanır. Geçmiş olsun dileklerinizi iletirken neşeli solanum çeşitlerinden ilham alabilirsiniz.

Bahçeniz İçin Rengarenk Solanum Çeşitleri

Solanum bitkisi bahçe, balkon ve teras bitkisi olarak da oldukça popüler bir seçenek. Büyüdüğünde çalı formunu alan bu bitki, yaşam alanlarınızın farklı köşelerinde rengarenk bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olur. Doğum günü ve yeni iş tebriği gibi özel kutlamalar için birbirinden güzel solanum seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Saksı üzerine kişiselleştirilmiş notlardan ekleyerek sevdiklerinize özel anılar bırakabilirsiniz.

Terakota Saksılarla Mükemmel Uyum

Solanum bitkisi, turuncu ve kırmızı tonlarının mükemmel uyumunu yansıtır. Bu nedenle terakota saksılarla bir araya geldiğinde bütünleşmiş ve hoş bir görüntü oluşturur. Yaşam alanınızın farklı bölümlerinde bu şık saksı ve bitki kombinine yer vererek mekanda capcanlı bir görünüm elde edebilirsiniz. Bitki rengiyle kontrast oluşturabilen mor, beyaz ve siyah gibi saksı renkleriyle göz alıcı bir uyum yaratılabilir. Ahşap detaylardan oluşan saksılarla mekandaki salaş atmosferi vurgulayabilirsiniz. Solanumların sıcacık renkleri, ahşap saksılar ile samimi bir ortam oluşturmanıza yardımcı olur. Solanumlar, ofis ve çalışma alanlarını monotonluktan uzaklaştırarak renki bir alan yaratmanıza yardımcı olan bitkiler arasında.

Göz Alıcı Bir Süs Bitkisi

Yapraklarının yeşilliğini yıl boyunca koruyabilen solanum, kırmızı ve turuncu tonlarının harmanlandığı güzel meyveleriyle göz alıcı bir süs bitkisi. Şık bir görünüme sahip bu bitki, sevdikleriniz için unutulmaz bir hediye olabilir. Neşeli ve canlı bir yaşam alanı dekorasyonunda rengarenk solanumlar size eşlik edebilir. Masa ve sehpa üzerinde hoş bir dokunuş yaratmak için küçük boyda solanum çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Daha büyük versiyonları bahçe ve teras gibi alanlarda değerlendirebileceğiniz gibi salon ve oturma odası köşelerinde de rengarenk dokunuşlar yapabilirsiniz. Antre gibi alanlarda mekana neşeli bir atmosfer kazandırmak için birbirinden güzel solanum bitkilerinden ilham alınabilir. Solanum bitkisi, mekanda oryantal bir dokunuş yaratmanızı sağlar.

Birden Fazla Solanum İle Rengarenk Mekanlar

Tek bir solanum bitkisi yerine birden fazla seçeneği bir arada tercih edilerek mekana canlı bir hava kazandırılabilir. Pencere önü gibi alanlara bu bitki setlerini konumlandırarak mekanda doğal ve huzurlu esintiler yaratmanız mümkün. Sevdiklerinize bu şık solanum setlerinden hediye ederek güzel anılar bırakabilirsiniz. Birbirinden renkli solanum bitkisi çeşitlerini ÇiçekSepeti’nin aynı gün teslimat fırsatıyla hemen sepete ekleyebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.