İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Soley Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen tekstil markalarından biri olan Soley, 1921 yılından beri ev tekstili konusunda güçlü bir konuma sahip olan, oldukça bilindik bir marka. En güçlü ve en geniş koleksiyonunu oluşturan ev tekstili kategorisindeki kaliteli ürünleriyle, Anadolu’nun güçlü üreticilerinden biri olan Soley; herkese hitap eden tasarımları ve ürün çeşitliliğiyle şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Soley; ranforce, saten, bebek ve çocuk, banyo gibi ürün gruplarının yanında, yatak, halı ve çeyiz paketleri de üretiyor. Tüm ürünlerinde estetik tasarımı ve konforu ön plana alan Soley markası, evinizde de tarzınızı yansıtabilmenizi sağlıyor. Çeşitli kumaş seçenekleriyle herkesin seveceği özellikte koleksiyonlara imza atan Soley ürünlerini; ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Soley Koleksiyonu

Ev tekstili ürünlerinde dekoratif anlamda uyumu ve konforu bir arada yakalamak zordur. Ancak Soley markası bu dengeyi yakalayarak, kalite ve şıklığı bir araya getiriyor ve yatak odasından banyoya kadar tüm ürünlerinde bu uyumu sağlamaya çalışıyor. Çeyiz paketleri ile yıllardır herkesin evine girmeyi başaran ve uzun ömürlü kullanımı ile herkesin sevdiği, güvendiği marka haline gelen Soley ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz!

Modası geçmeyen ve her dönem kullanılabilen modern tasarımlara sahip Soley markası, her mevsim için ihtiyacınız olan ev tekstil ürünlerini sizler için hazırlıyor. Evinizin her alanında kendi tarzınızı oluşturmanıza yardımcı olan Soley ürünleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. Özellikle havlu kategorisinde kalite ve tasarım dendiğinde ilk akla gelen markalardan olan, kaliteli kumaş yapısı, uzun ömürlü kullanım özelliği ve estetik görünümüyle Soley ürünlerindeki kampanyalar ve indirimler için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.