Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Solgar ÇiçekSepeti'nde!

1947 yılında ABD’de kurulan Solgar, ürettiği doğal içerikli besin takviyeleri ile herkesin hayatına sağlık getiriyor. Dünyaca tanınan markalar arasında yer alan Solgar markası, yenilikçi ve sağlıklı ürünleri ile şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Vitamin, mineral, multivitamin, bitkisel takviyeler başta olmak üzere 500’den fazla ürün çeşidi olan Solgar markası, 1988 yılından beri Türkiye’nin en sevilen markaları arasında yer alıyor. Solgar; ürünlerinde şeker, nişasta, tuz ve sentetik ürünler kullanmıyor. Bu sayede Solgar ürünlerini güvenle kullanabilir ve ihtiyacınız olan takviye besinleri rahatlıkla temin edebilirsiniz. Siz de uygun fiyatlı Solgar ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Takviye Gıdalarda Öncü Solgar Ürünleri

Solgar markasının ürünleri ilaç olarak kullanılmıyor. Tedavi amacıyla kullanılmayan Solgar ürünleri, günlük hayatınızda ihtiyacınız olan desteği sunuyor. Tamamen bitkisel içeriklerle üretilen Solgar ürünlerinin yanı sıra, farklı mineraller ve vitaminler ile hazırlanan ürünler de bulunuyor. Solgar markasının en çok tercih edilen ürünleri arasında Solgar Biotin 5000 Mcg 50 Bitkisel Kapsül yer alıyor. Bir diğer ürün ise Solgar Vitamin D3 1000 IU 100 Yumuşak Jel oluyor. İndirimli Solgar ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Solgar marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Solgar ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için güvenle kullanabileceğiniz Solgar marka ürünler, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. Siz de Solgar ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Solgar ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.